У Львові виставили на продаж закинутий науковий інститут біля "Кінескопа"

[ad_1]

У Львові виставили на продаж закинутий науковий інститут біля "Кінескопа"

Йдеться про закинуту будівлю інституту на вулиці Антоновича, 90. 

Станом на 1 жовтня регіональне відділення Фонду державного майна по Львівській, Закарпатській та Волинській областях виставило на продаж 100% акцій Науково-дослідного інституту приймальних електронно-променевих трубок «Еротрон». Про це повідомило видання zaxid.net.

Йдеться про закинуту будівлю інституту на вулиці Антоновича, 90 у Львові. Початкова вартість акцій становить 26,02 млн грн. Цей аукціон проведуть на електронному майданчику Prozorro, продажі — 10 жовтня.

Довідково. Науково-дослідний інститут приймальних електронно-променевих трубок «Еротрон» був заснований у 1956 році та входив до структури львівського заводу «Кінескоп», однак у 1990 відділився в окрему структуру. На заводі виготовляли електронно-променеві трубки для засобів відображення інформації, які застосовували як обладнання у літаках, вертольотах та міжнародних космічних станціях.

Багато років підприємство вже не працює, а закинута будівля перебуває в занедбаному стані. У 2019 році «Еротрон» перейшов у власність Фонду держмайна. Через податкові борги впродовж двох років його перетворили на акціонерне товариство, а його акції виставили на продаж.

Читайте також: У Львові побудують котельню на біопаливі: що відомо про проєкт

Фото на головній: ФДМУ

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *