На Львівщині нарощують власний видобуток газу та шукають нові поклади

[ad_1]

На Львівщині нарощують власний видобуток газу та шукають нові поклади

Крім того, триває робота з переходу ТЕЦ та котелень з природного газу на біопаливо.

Станом на початок жовтня у пресслужбі Львівської ОВА повідомили, що на одному з газових родовищ на території Львівщини за два роки вдалось збільшити добовий видобуток газу на 26%.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що також цього року тут починають додаткові 3D-сейсмічні геологічні дослідження, за підсумками яких планують знайти нові поклади газу. А це перспектива для нарощування видобутку на Львівщині.

Під час відвідування газових родовищ на Львівщині голова правління «Нафтогаз України» Юрій Вітренко зазначив, що першочерговим завданням є забезпечити проходження цьогорічного опалювального сезону.

«Запаси газу в ПСГ України становлять 13,9 млрд кубометрів газу, ми продовжуємо закачувати газ. Сховища підготовлені на 100%, немає жодних проблем з інфраструктурою. Нафтогаз не зупиняє буріння, навпаки – ми збільшуємо видобуток газу, там, де ми можемо активно працювати. З початку року в «Львівгазвидобування» він зріс на 2%. Це важливо, щоб Україна зараз мала більше власного газу», – додав Юрій Вітренко. 

Крім цього, триває робота з переходу ТЕЦ та котелень з природного газу на біопаливо.

«Також, зокрема на Львівщині, ми хочемо переходити з газу, до прикладу, на біомасу. Тобто з одного боку – ми там, де можемо, переходимо на більш дешеві джерела енергії, з іншого боку – збільшуємо власний видобуток. Це дозволить нам взагалі відмовитись від імпорту газу і, можливо, наступного року почати експорт газу», – зауважив голова правління «Нафтогаз України». 

Довідково. Річний видобуток газу в Україні сягає близько 20 млрд куб м, з яких АТ «Укргазвидобування» (входить в Групу  Нафтогаз) щороку видобуває понад 13 млрд куб м, решта – приватні видобувні компанії.

Читайте також: У Львові готуються до різних сценаріїв опалювального сезону, — міськрада

Фото на головній: пресслужби Львівської ОВА

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *