Головний медик Львівщини розповів, чи буде у області ще один локдаун

[ad_1]

Головний медик Львівщини розповів, чи буде у області ще один локдаун
На Львівщину прийшла чергова COVID-хвиля.
Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис 6 вересня під час пресконференції розповів про погіршення епідемситуації із коронавірусом і те, чи може бути у області новий локдаун.
Він зазначив, що Львівщина вже зіткнулася із черговою хвилею захворювання на коронавірус.
"Якщо говорити, чи буде локдаун, чи ні, то тут є багато факторів. Одним з ключових є те, як поводитиметься кожен з нас і чи будемо свідомо ставитися до карантинних обмежень", — наголосив він.
При цьому він додав, що нині багато людей нехтує карантинними правилами.
"Хочу нагадати, що станом на сьогодні в Україні діє карантин… Погляньмо, що робиться вранці, коли їдемо на роботу, в громадському транспорті: близько 50% пасажирів, на жаль, без масок. Якщо люди середнього та старшого віку стараються їх одягати, то молодь, на жаль, повністю це ігнорує. Так, станом на сьогодні ми перебуваємо у зеленій зоні, але враховуючи ріст захворювання, до організації масових заходів треба відноситися обережно. Якщо необхідність проводити такий захід є крайньою, то потрібно дотримуватися карантинних обмежень — маскового режиму, соціальної дистанції, гігієни рук", — зауважив посадовець.
Доповнюючи те, чи буде локдаун і як швидко, Орест Чемерис наголосив, що це також залежатиме від того, настільки активно мешканці будуть щеплюватися проти коронавірусу, адже вакциновані мають легкий перебіг хвороби.
"Чи необхідно буде приймати такі заходи як локдаун чи ні — прогнозувати важко. Але якщо все відбуватиметься таким чином як зараз, то, на жаль, все-таки чергового локдауну нам не уникнути. Питання тільки у тому коли це буде — чи початок або кінець жовтня, чи листопад…", — резюмував директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
Читайте також: Коронавірус у Львові та області: епідситуація станом на 6 вересня
Фото на головній: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

download nbminer github for mining

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *