На Львівщині зафіксована перша смерть від коронавірусу штама «Дельта»: чоловіку було 36 років

[ad_1]

На Львівщині зафіксована перша смерть від коронавірусу штама «Дельта»: чоловіку було 36 років
У Львівській області помер пацієнт, у якого діагностували коронавірусну інфекцію "Дельта"-штаму.
 Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.
Чоловік, 36 років, помер 19 серпня. Потрапивши до лікарні з двобічною пневмонією, у хворого лабораторно підтвердили COVID-19. Згодом його під’єднали до неінвазивного ШВЛ. У чоловіка було супутнє захворювання — цукровий діабет 2 типу. Така категорія населення знаходиться в групі підвищеного ризику, однак пацієнт був не вакцинований, що погіршило перебіг захворювання та в результаті призвело до смерті. 
 «Важко переживати ситуацію, коли хворіють люди, ще важче дається пережити, коли вони помирають, усвідомлюючи, що таких ситуацій можна було б уникнути. Стримування розповсюдження пандемії залежить від кількох факторів. Це носіння масок, дотримання соціальної дистанції та вакцинація. Через розповсюдження варіанту «Дельта» ми спостерігаємо зростання числа випадків у всьому світі. Тому необхідно вакцинуватись та діяти на випередження. Адже коли справа стосується здоров’я та життя людей, необхідно прикласти максимум зусиль для цього результату.
 Пандемія змусила нас працювати разом, обмежуватись і змінювати спосіб життя так, що донедавна було для нас немислимо. Люди не звертали увагу на своє здоров’я, нехтуючи медичними оглядами, порадами лікарів та елементарною профілактикою, однак COVID-19 зробив усе, аби нагадати усім про цінність життя. Зараз все залежить від нас. Закликаю усіх — вакцинуйтесь! Це єдиний шанс! Бережіть себе та своїх близьких», — прокоментував ситуацію Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
Як повідомили у департаменті охорони здоров’я, станом на сьогодні на Львівщині підтвердили 24 випадки коронавірусної інфекції, спричиненої «Дельта»-штамом.
Читайте також: У Львові збільшать кількість центрів вакцинації: як працюватимуть 21 — 24 серпня, — ВІДЕО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *