«Львів» - «Олександрія»: два голи та бойова нічия, - ФОТО

[ad_1]

У 4-ому турі УПЛ «Львів» вдома приймав «Олександрію». Команда Гури прибула на «Арену Львів» після сенсаційної перемоги в минулому турі над донецьким «Шахтарем». Гравці «Львова» почали матч впевнено та агресивно.
На 8-й хвилині реакцію голкіпера «Александрії» дальнім ударом перевірив Якімець. А на 13-й хвилині «містяни» мали чудову нагоду відкрити рахунок.
На 13-й хвилині у штрафному майданчику «Олександрії» було жорстко збито Алваро. Арбітр призначив пенальті, який взявся бити сам потерпілий. Бразільский легіонер пробив «панєнкой» практично по центру воріт і голкіпер, який не повівся на хитрість Альваро впевнено парирував удар.

А через чотири хвилини мала шанс відкрити рахунок вже «Олександрія». Одарюк стрімко увірвався у штрафну та вийшов сам на сам з голкіпером «містян» і перекинув мʼяч через Білика. На щастя для львів’ян, мʼяч не попав в ствір воріт.

Наприкінці першого тайму поперечка воріт врятувала від гола «Львів» після дальнього удару Ковальця. А вже у компенсований час арбітр призначив штрафний за грубий фол проти Довгого. І Ренан забив класичний гол у “роздягальню” відправив чудовим ударом мʼяч у «девʼятку» воріт Білика.

Але вже на 53-й хвилині «Олександрія» зрівняла рахунок у матчі. Швидка атака гостей завершилися влучним ударом аргентинського легіонера Спінеллі — 1:1. Після цього ініціатива перейшла до гостей. Калюжний завдав потужний удар, але на щастя львів’ян не дуже точний.

На 69-хвилині Зозуля врятував ворота «містян» вибив головою мʼяч після удару Дубри.
На 75-хвилині мʼяч на кілька сантиметрів розминувся з воротами Ільющенкова після дальнього удару Демченко.
На 80-й хвилині мʼяч після удару у штрафному майданчику відбивали Махмутовіч та Зозуля.
На 85 хвилині Якімець рятує ворота «левів», вибивши мʼяч з лінії воріт після удару Цурікова.
Але вже на заключній хвилині зустрічі перемогу могли вирвати «містяни». З початку Шина проштовхнув м’яча повз Білика але захисник «Олександрії» вибив сферу з лінії воріт, а згодом Фране с семи метрів пробив вище воріт.
Бойова нічия, яка дозволила «містянам» піднятись на 13 місце у турнірній таблиці. У наступному турі «Львів» 21 серпня буде приймати «Інгулець».

«Львів» – «Олександрія» – 1:1 (1:0)
Голи: Ренан, 45+3 – Спінеллі, 53 Попередження: Ренан, 14, Алваро, 32, Якімець, 43 – Бабогло, 45+1
Нереалізований пенальті: Алваро, 13 (воротар)
«Львів»: Ільющенков, Романчук, Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Фране, 78), Ернест (Семенів, 88), Грисьо (Шина, 64), Ренан (Нич, 77), Довгий, Зозуля, Алваро (Брікнер, 64) Запасні: Костик, Крушинський, Хамелюк, Бусько
Головний тренер: Анатолій Безсмертний
«Олександрія»: Білик, Бабогло, Ковалець, Спінеллі (Устименко, 71), Третьяков, Мірошніченко, Одарюк (Кожушко, 70), Демченко, Цуріков, Копина (Калюжний, 46), Дубра (к) Запасні: Єрмаков, Мельник, Стецьков, Дришлюк, Гринь, Новіков
Головний тренер: Юрій Гура
Джерело: 032.ua