[ad_1]

Сьогодні, 9 жовтня, національна збірна України перемогла на виїзді Фінляндію з рахунком 2:1 у матчі сьомого туру відбору на чемпіонат світу-2022.

Вже на 4-й хвилині українці відкрили рахунок — Ярмоленко точно пробив метрів з 20-ти у кут воріт суперника

Голи Ярмоленко та Яремчука приносять збірної України перемогу у напруженому матчі з Фінляндію, - ФОТО, фото-1, Фото: УАФ

Але фіни відігралася на 29-й хвилині. П’ятов парирував мʼяч після сильного удару, але Матвієнко замісць того, щоб винести круглого за межі штрафного, поцілив у Пуккі, рикошетом від якого сфера влетіла у наші ворота.

Але вже через пʼять хвилин «синьо-жовті» знову вийшли вперед. Тимчик віддав пас на Циганкова, який в один дотик переправив м’яч на Яремчука, а той розвернувся у штрафній влучно пробив повз голкіпера 1:2.

У другому таймі  П’ятов пару разів врятував ворота після ударів фінів, але і підопічні Петракова мали нагоди забити після кількох швидких атак.

Вже у компенсований час (арбітр додав аж шість хвилин) Фінляндія пішла вперед, але чудову нагоду забити третій гол мав Довбик, якій вийшов замість Ярмоленка, а потім Булеца, але вони не використали гольові моменти.

У підсумку свисток арбітра зафіксував перемогу збірної України з рахунком 1:2, яка вивела її на друге місце у групі D.

Фінляндія — Україна — 1:2 (1:2)

Голи: Пуккі (29) — Ярмоленко (4), Яремчук (34).

Фінляндія: Градецький (к), Алхо (Хямяляйнен, 62), Тойвіо, Араюурі, Вяйсянен, Райтала (Нісканен, 78), Камара, Лам (Ніссіля, 62), Лод, Пох’янпало (Ріскі, 80), Пуккі.

Запасні: Йоронен, Ерікссон, Гранлунд, Ояла, Тейлор, Єнсен, Валакарі, Іванов.

Тренер: Маркку Канерва.

Україна: Пятов (к), Тимчик, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь (Корнієнко, 46), Степаненко (Сидорчук, 77), Шапаренко, Циганков (Зубков, 77), Ярмоленко (Булеца, 86), Яремчук (Довбик, 86).

Запасні: Бущан, Різник, Сирота, Харатін, Шабанов, Сікан, Караваєв.

Тренер: Олександр Петраков.