Львівській «Рух» забиває три голи «Чорноморцю», але програє у неймовірному матчу на «Арені Львів»

[ad_1]

Сьогодні, 6 листопада, львівській «Рух» у матчі 14-го туру УПЛ грав на  «Арені Львів» з одеським «Чорноморцем».

На 4-й хвилині пройшов захисників та небезпечно пробив по воротах Паньківа Цитаішвілі — мʼяч пролетів рядом зі стійкою.

На 20-й хвилині бʼє Альваренга — мʼяч летить дуже високо над поперечиною.

А над 30-й хвилині Паньків парирував мʼяч після удару Авагімяна, але Ванат перший на підборі і добиває круглого у ворота — 0:1.

На 31-й хвилині Альваренга закрутив мʼяч у дальній кут воріт, але на жаль сфера летить повз ворота.

На 38-й хвилині Ісаєнко пасує перед штрафною на Авагімяна і гравець «Чорноморця» бʼє сильно та влучно у дальній кут воріт львівʼян 0:2.

На 40-й хвилині головний тренер «Руху» Леонід Кучук вже провів першу заміну — замісць Ляха вийшов на поле Бойчук.

На 42-й хвилині контратака львівʼян — Бойчук отримавши мʼяч у штрафної бʼє не сильно прямо у руки голкіпера.

Уже в компенсований час першого тайму позиційна атака львівʼян завершилися ударом Бойчука, але воротар «Чорноморця» знову впевнено фіксує мʼяч.

На 53-й хвилині «Рух» вдало розіграв стандарт. Голкіпер «моряків» порушує правила у боротьбі за мʼяч і арбітр назначає пенальті. Борячук завдає низом не дуже сильний удар і воротар фіксує мʼяч.

Не забиваєш ти — забивають тобі. У невідворотності цього неписаного футбольного правила гравці «Руху» переконалися практично відразу.

На 56-й хвилині після серії помилок захисників львівʼян рейд Цітаішвіли від середини поля завершується красивим ударом поза меж штрафної — мʼяч летить у дальній верхній кут воріт — 0:3!

На 61-й хвилині Кучук зробив подвійну заміну — поле покинули Альваренга та Борячук — їх замінили Розаріо та Руніч.

На 65-й хвилині Білий б’є по за меж штрафної — мʼяч летить над поперечиною.

На 67-й хвилині Мартинюк б’є штрафний — і мʼяч влучає точно у кут воріт «Чорноморця» — 1:3.

Буквально через хвилину львівʼяни могли забивати другий — поперечина рятує ворота  одеситів після удару головою Сича.

На 71-й хвилині Федорчук закручує мʼяч з-за меж штрафної і влучає точно у верхній кут воріт — 2:3!

На 75-й хвилині Федорчук знову завдає дальнього удару — на цей раз голкіпер забирає мʼяч.

На 79-й хвилині Сич вкинув у штрафну одеситів аут — мʼяч попадає до Федорчука, який потужний бʼє і мʼяч після рикошету влітає у ворота «Чорноморця» — 3:3!

На 83-й хвилині вийшли у контратаку «моряки» — Тлумак отримав у штрафній чудовий пас — і бʼє влучно у кут воріт Паньківа — 4:3.

На останніх хвилинах львівʼяни постійно атакують, але забити ще й один гол у цьому неймовірному матчі їм більше не вдається.

4:3 — львівській «Рух» програє та залишається на десятому місці у турнірній таблиці чемпіонату.

Чемпіонат України. Vbet ліга. 14 тур. «Рух» (Львів) — «Чорноморець» (Одеса) 3:4 (0:2).

6 листопада 2021 року. Львів, «Арена Львів». Без глядачів.

Голи: Мартинюк, 67, Федорчук, 70, 79 — Ванат, 30, Авагімян, 39, Цитаішвілі, 57, Тлумак, 83.

Попередження: Мартинюк, 40, Сич, 42, Мисик, 83.

«Рух» (Львів): Паньків, Мисик, Білий, Мартинюк, Сич, Карасюк, Лях (Бойчук, 40), Федорчук, Таллес, Альваренга (Руніч, 61), Борячук (Де Розаріо, 61).