Львівські «Карпати» вийшли з відпустки: що відомо про плани «левів»Львівські «Карпати» вийшли з відпустки: що відомо про плани «левів»

Сьогодні, 20 січня, львівські «Карпати» вийшли з відпустки. За час зимного міжсезоння у складі «зелено-білих» пройшли значні зміни. Після медогляду гравці почнуть підготовку до другої половини сезону.

Перший тренувальний збір «Карпати» проведуть у Львові, де зіграють три контрольних поєдинки. 29 січня «зелено-білі» зіграють з земляками з луцької «Волині», 5 лютого з першоліговим «Агробізнесом» та 9 лютого зі «Скалой 1911».

11 лютого «леви» відправляться на другий етап зборів до Туреччини. Саме в цей день згідно з графіком УПЛ «зелено-білі» повинні оприлюднити заявку на другу половину сезону.

Цього тижня згідно і інформацію спортивних ЗМІ, стало відомо, що львівські «Карпати» з 26-річним захисником Андрієм Марковичем. Вже першого лютого він надіне футболку «зелено-білих». Раніше Маркович виступав за естонським «Нимме Калью». Також у кар’єрі захисника були виступи за львівський «Рух» та білоруський «Нафтан».

Вже відомі назви двох футбольних клубів, з якими «Карпати» проведуть перші контрольні матчі у Туреччини — це буде першоліговий «Альянс» та «Маріуполь» Остапа Маркевича.

Нагадаємо, що 14 жовтня 2021 року було заявлено про відродження легендарного львівського клубу. Перед командою яка грає у Другій лізі було поставлене завдання завоювати путівку у Першу лігу. Для цього нові власники — серед яких львівський бізнесмен Володимир Матківський виділили чималенький бюджет у 106 мільйонів гривень. Більшість з цих грошей 65 мільйонів піде для будівництва нової заміської бази.

Також затримуватися у Першій ліві «леви» не збираються. Вже у сезоні 2022-2023 років вони планують вийти в  УПЛ. Загальний бюджет «Карпати» на три роки затверджений у розмірі 578 мільйонів гривень.

У вересні 2021 року футбольний клуб «Карпати» оголошено переможцем конкурсу, проведеного Львівською міською радою, на право оренди львівського стадіону «Україна». У клубі збираються реконструювати занедбану в останні роки арену, що вона могла приймати матчі УПЛ.

Поки, що «леви», не розчаровують надії своїх фанів. Після 20 турів у Другої лізі групи “А” “Карпати” займають першу сходинку у турнірній таблиці.

Читайте також: Львівські «Карпати» перемогли «Діназ» і закріпилися на першому місті

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *