[ad_1]

Сьогодні, 1 жовтня в стартовому матчі туру УПЛ в Маріуполі, львівський «Рух» грав на виїзді з «Маріуполем».

Львівʼяни почали матч активно, з використанням високого пресингу. Але перший небезпечний момент видався у воріт «Руха». На 11-хвилині Світюха прибрав захисника на правому фланзі та пробив під поперечину, але Паньків виручив.

Львівській «Рух» переміг «Маріуполь» і піднявся на восьме місто у чемпіонаті, - ФОТО, фото-1, Фото: ФК «Рух»

На 25-й хвилині Климчук сильно пробив з центральної зони — Кудрик удар відбив, але прямо на голову новачкові Таллесу, який переправив мʼяч у ворота — 0: 1. Це перший гол бразильського легіонера за «Рух».

Незабаром львівʼяни подвоїли рахунок. Климчук пронісся через все поле по лівому краю і переграв Кудрика ударом в ближній кут — 0:2!

Львівській «Рух» переміг «Маріуполь» і піднявся на восьме місто у чемпіонаті, - ФОТО, фото-2

У другому таймі скоріше «Рух» був ближче, щоб забити третій м’яч, чим «Маріуполь» до того, щоб скоротити рахунок.

На 69-й хвилині Борячук, який замінив Кондракова мав чудову нагоду довести рахунок до розгромного. Але після чудової передачі Климчук він не попав вже в пусті ворота.

Львівській «Рух» переміг «Маріуполь» і піднявся на восьме місто у чемпіонаті, - ФОТО, фото-3, Фото: ФК«Рух»

На 80-й хвилині «Маріуполь» створив небезпечний момент у воріт Паньківа. Драмбаев відібрав м’яч на лівому фланзі і віддав хорошу передачу під удар Шостаку. На щастя для львівʼян мяч пройшов поруч з лівої штангою.

Фінальний свисток арбітрf підсумував першу перемогу «Руха» на виїзді. Що дозволило команді Кучука піднятися на 8 місто у турнірній таблиці чемпіонату.

Після матчу головний тренер «Руху» Леонід Кучук відзначив основні складові перемоги львівʼян.

«Вирішальну роль зіграли ігрова дисципліна, здатність терпіти та будь-який момент догравати до кінця.

Таллес знав, що буде грати, але одразу його неможливо було використовувати у складі. Він не проходив основну підготовку з командою. Я би відзначив увесь колектив. Усі хлопці були заряджені лише на перемогу.

Пауза у чемпіонаті дозволяє перевести подих та підготуватись до наступних матчів», зауважив Кучук.

Чемпіонат України.  10 тур. «Маріуполь» — «Рух» (Львів) 0:2 (0:2).

1 жовтня 2021 року. Маріуполь, ст. ім. В. Бойка.

Голи: Таллес, 25, Климчук, 37.

Попередження: Климчук, 3, Стаменковіч, 46.

«Рух» (Львів): Паньків, Мисик, Стаменковіч, Мартинюк, Сич, Карасюк (Кухарук, 75), Климчук, Федорчук, Таллес (Притула, 64), Руніч (Бойчук, 65), Кондраков (Борячук, 59).