«Рух» - «Львів»: долю львівського дербі вирішив гол забитий у власні ворота, - ФОТО

[ad_1]

У неділю, 29 серпня, у матчі шостого туру УПЛ на «Арені Львів» зіграли дві львівських команди — «Рух» та ПФК «Львів».Що «жовто-чорні», що «містяни» вже встигли залишитись без головних тренерів, з якими почали чемпіонат. Так після невдалого старту замість 32-рі ічного Івана Федика головним тренером «Руху» став досвідчений Леонід Кучук. А у «Львові» Анатолій Безсмертний пішов у відставку, але в клубі ще досі так і не визначились з його наступником.
Вже на 13-й хвилині Нич мав непогану нагоду відкрити рахунок у матчі, але Паньків рятує ворота «Руха».На 45-й хвилині Орест Кузик увірвався в штрафну, але не зміг переграти воротаря «Львова».
На 66-йхвилині Притула подав на ближню штангу, Федорчук відредагував політ м’яча,а Ренан зрізав його у власні ворота — 1:0Через кілька хвилин «містяни» мали чудовий шанс відновити статус-кво. Ернест пробивав з дуже вигідної позиції, але Паньків врятував ворота. Семенів мав нагоду на добиванні забити гол — але на щастя «жовто-чорних» мʼяч попав у штангу.
На 79-й хвилині Романчук небезпечно пробив поворотах «Руха», але мʼяч пролетів поруч з іштангою.Вже фактично на останніх секундах матчу Карабін за дуже жорстку гру отримав червону картку та залишив «Рух» у меншості, але скористатися чисельною перевагою та зрівняти рахунок «містяни» вже не встигли.
«Рух» завдяки цій, вже другій в чемпіонаті, перемозі, піднявся на десяте місце, а «Львів» залишився на 15-у місті — нижче «містян» у турнірній таблиці тільки «Маріуполь».Чемпіонат України.  6 тур. «Рух» (Львів) – «Львів» 1:0 (0:0).
29 серпня 202 року. Львів, стадіон «Арена Львів», 5127 глядачів.Гол: Ренан, 66 (аг).Попередження: Борячук, 27, Білий, 78.Вилучення: Карабін, 90+5.
«Рух» (Львів): Паньків, Мисик, Білий, Мартинюк, Гагун, Федорчук (Лях, 90+4), Карасюк, Притула (Кухарук, 86), Климчук (Сич, 90+4), Кузик (Бойчук, 57), Борячук (Карабін, 86).
«Львів»: Ільющенков, Романчук (Крушинський, 81), Махмутовіч (к), Якімець, Політило, Брікнер (Алваро, 69), Бусько, Ернест, Фране (Довгий, 69), Нич (Ренан, 60), Грисьо (Семенів, 59)Запасні: Костик, Ременяк, Шина, ЗозуляВ.о. головного тренера: Тарас Чопик
Джерело: 032.ua