«Львів» - «Інгулець»: «містяни» вдома несподівано програли аутсайдеру

[ad_1]

Сьогодні, 23 серпня, у матчі 5-го тура УПЛ «Львів» вдома на «Арені Львів» приймав «Інгулець» з Петрове.
Здавалося «містяни» мали чудову нагоду здобути три очка. «Інгулець» з одним набраним очком займав останнє місце у турнірній таблиці чемпіонату. Правда у минулому турі клуб з Петрове сенсаційно зіграв у нічию з самим чемпіоном «Динамо» — так що було зрозуміло, що легкої прогулянки у підопічних Безсмертного не буде.
Але гра почалася для «Львова» дуже обнадійливо — вже на 14-й хвилині після першого удару у отвір воріт забив Грисьо. Максим виграв боротьбу за мʼяч на краю штрафної та точним ударом відправив круглого в правий кут воріт.

Вже через пару хвилин дальній удар Ренана взяв на себе захисник.
На 24-й хвилині вже мали нагоду відігратись гравці «Інгульця», але Запорожець перекинув мʼяч не тільки через голкіпера, але і через ворота.
На 27-й хвилині небезпечно бив Бартулович, але мʼяч пролетів над воротами «містян».
На 40-й хвилині стрімка контратака львівʼян, на жаль завершилась ударом Ренана у руки воротаря. На 43-й хвилині Сітало вийшов сам на сам воротарем «Львова», але Ільющенков зміг виграти дуель з нападником «Інгульця». На початку другого тайму знов Сітало мав дві чудові нагоди зрівняти рахунок. З початку захисники «містян» вибили мʼяч, а потім воротар врятував ворота львівʼян після удару нападника головою.
Але все ж на 53-й хвилині шалений тиск «Інгульця» реалізувався у голи. З початку Козак після навісу Опанасенко у центр штрафної ударом головою переправив мʼяч у сітку воріт «Львова» — 1:1.
А буквально через хвилину Ільющенков помилився при виході з воріт поза меж штрафної і Сітало забиває другий гол перекинувши мʼяч через воротаря — 1:2.
«Львів» міг відігратися практично зразу після пропущеного голу. Але Ренан не зміг реалізувати свій вихід сам на сам з воротарем.

Безсмертний спробував стряхнути команду провівши відразу три заміни: замість Алваро вийшов Шина, Нич вийшов замість Грисьо, а Брікнер замість Довгого. На 76-й хвилині мав можливість зрівняти рахунок Махмутович, але після розіграшу кутового вдарив вище воріт.
В останні хвилини матчу ігрова ініціатива перейшла до львівʼян, але перетворити її хоча б в один гол «містяни» так і не змогли.
Після поразки «Львів» опускається з двома очками на передостаннє 15-є місце у чемпіонаті. У наступному турі «містяни» спробують реабілітуватись перед вболівальниками у львівському дербі з «Рухом».
Львів» – «Інгулець» – 1:2 (1:0)
Голи: Грисьо, 14 – Козак, 53, Сітало, 54
Попередження: Довгий, 45+1
«Львів»: Ільющенков, Крушинський, Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Фране, 83), Ернест (Семенів, 86), Грисьо (Нич, 72), Ренан, Довгий (Брікнер, 72), Зозуля, Алваро (Шина, 72)
Запасні: Костик, Романчук, Хамелюк, Бусько
Головний тренер: Анатолій Безсмертний
«Інгулець»: Шуст, Салем, Запорожець, Шарай (Асмелаш, 89), Полегенько, Козак (Коваленко, 64), Бартуловіч (Коробенко, 65), Сітало (Гопей, 79), Шишка (Поспєлов, 89), Опанасенко, Ковальов (к)
Запасні: Гальчук, Головкін, Павлов, Мельничук