«Верес» - «Львів»: долю галицько-волинського дербі вирішив один гол, - ФОТО

[ad_1]

Сьогодні, 13 вересня, у матчі 7 туру УПЛ ПФК «Львів» на виїзді грав у Луцьку з рівенським «Вересом». Нагадаємо, що «Верес» вимушено грає домашні матчі у Луцьку на стадіоні «Авангард», бо не має зараз арени, яка відповідає вимогам УПЛ, зараз у Рівному йде активне будівництво фактично нового стадіону, на якому клуб планує почати грати вже у другому колі чемпіонату.
Особливого підтексту галицько-волинському дербі додавав той факт, що три року тому місце «Вереса» у вищій лізі зайняв саме «Львів». Тоді рівняни замість переходу в УПЛ вимушені були грати у другій лізі чемпіонату України зайнявши місце «Львова».
Також ця гра стала першою офіційною для нового головного тренера львівʼян білоруського фахівця Олега Дулуба.
На початку матчу перевагою володіли львівʼяни. На 7-хвилині Нич завдав першого удару по воротах «Вереса».
Але вже у другій половині першого тайму агресивніше стали грати господарі поля.

На 21-й хвилині Геннадій Пасіч небезпечно пробивав через себе у дальній кут, але мʼяч не попав в ворота.
На 28-й хвилині простріл Геннадія Пасіча перед воротами львівʼян не зміг замкнути його брат-близнюк Євгеній.
На 35-й хвилині вже чудову нагоду відкрити рахунок мали вже «містяни». Політило навісив в штрафну — Пасіч відбиває м’яч. Нич був першим на підборі і відпасував Довгому, але слабий удар Олексія став легкою здобиччю голкіпера «Вереса».

Початок другого тайму був знову за «містянами» — але перевага «Львова» так і не була монетизована в небезпечні моменти у воріт Когута.
На 53-й хвилині Євгеній Пасіч знаходячись у штрафної відав пас головою під удар Кучерову і Валерій шикарним ударом у «десятку» відкрив рахунок у матчі 1:0.
Після пропущеного голу «Львів» був ближче до того, щоб пропустити другий гол, чим зрівняти рахунок у матчі. У господарів небезпечно били по воротах Ільющенкова Тимофієнко та Геннадій Пасіч.

«Львів» з мінімальним рахунком програє свій перший матч під керівництвом Олег Дулуба і з двома набраними очками залишається на останньому місті у турнірній таблиці чемпіонату.
Джерело: 032.ua