ПФК «Львів» - «Маріуполь»: гол Довгого приносить перемогу «містянам»

[ad_1]

У пʼятницю, 26 листопада, ПФК «Львів» у матчі 16-го туру чемпіонату УПЛ грав на виїзді з «Маріуполем».

На початку гри перевага за гравцями азовської команди.

На 13-й хвилині Шостак отримав у штрафному майданчику пас від Кащука — після удару мʼяч летить вище воріт.

Але вже у другій половині першого тайму активніше заграли львівʼяни

На 34-й хвилині Шина мав чудову нагоду відкрити рахунок, але мʼяч після його удару потрапляє у стійку воріт.

На 40-й хвилині «містяни» вийшли в контратаку три на три, але Шина при спробі вивести партнера віч-на-віч помилився і відав пас в ноги захиснику«Маріуполя».

Вже укомпенсований час захисник «Маріуполя» Марк Мампассі забиває красивий гол, але на щастя «містян» за дві секунди до цього пролунав свисток арбітра про закінчення першого тайму.

На 51-й хвилині Назарій Нич змінив Шину.

На 56-й хвилині Якимець навісиву штрафну і Довгий пробив головою, але мʼяч після удару капітаналетить повз ворота.

На 60-й хвилині головний тренер «Львова» Дулуб зробив подвійну заміну Брікнер замінив Ременяка, а Семенів вийшов замісць Грисьо.

На 61-й хвилині штрафний б’є Політило — мʼяч рикошетом після стандарту відлітає до Довгого, і капітан ударом головою відкриває рахунок у матчі 0:1!

На 69-й хвилині Ільющенков на місці.

На 75-й хвилині Ільющенков помилився на виході Вʼюнник бʼє, але мʼяч летить вище воріт.

На 86-й хвилині Драмбаєв подав у штрафну, але Вʼюнник не дотягнувся до мʼяча.

Вже у компенсований час В’юнник знову опинився на вістрі, але не влучив у рамку після навісу Мішнева.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Львова» з мінімальним рахунком. «Містяни» набрали 16 очок і наразі займають десяту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату.