Фактор Шахаба: львівській «Рух» у додатковий час програв «Зорі» у матчі 1/8 фіналу Кубку України

[ad_1]

Сьогодні, 28 жовтня, ФК «Рух» на стадіоні «Скіф» у Львові у матчі 1/8 фіналу Кубку України провів зустріч с луганською «Зорею».

На початку матчу більше активніше грала «Зоря», але до відверто гольових моментів у воріт львівʼян все ж не доходило.

А у другій половині першого тайму Карасюк та Кузик небезпечно били, але так і не спромоглися поцілити у отвір воріт луганчан.

У другому команди заграли набагато швидше та активніше в атаці, але, як і раніше, ударам не вистачало точності.

На 61-й хвилині першу реальну нагоду забити мав «Рух». Кухарук пробивав із гострого кута – Мацапура відбив назад, але на жаль гравець львівʼян не встиг підібрати мʼяч, щоб добити.

На 80-й хвилині вже стійка рятує ворота «Зорі» після дальнього удару Мисика.

На завершальній хвилині другого тайму гравці «Руху» мали можливість поставити жирну кому у матчі. Лях прострілив на Мисака, але Мацапура відбив на Таллеса, який переправляв у мʼяч у ворота, але на жаль голкіпер «Зорі» у цей день грав без помилок.

А початок овертайму був знову за господарями. Кілька разів воротареві «Зорі» Мацапурі довелося рятувати свої ворота.

На 93-й хвилині Мацапура відважно тягне м’яч із нижнього кута після удару Гагуна з 20 метрів.

Проте вирішальною стала помилка захисника «Руху» Кухарука на 99-й хвилині, який несподівано впав біля свого штрафного майданчика, подарувавши м’яч Шахабу. А іранець не схибив, та пробив точно у дальній нижній кут – 1:0.

Львів’яни пішли вперед, щоб встигнути відігратися, але нарвались на контратаку гостей.

Шахаб увірвався до штрафного майданчика, відштовхнув від себе Гагуна і знову пробив точно у дальній кут – 2:0!

Після другого пропущеного голу «Рух» та і зміг зібратися з силами, щоб спробувати відігратися в останні хвилини матчу.

У підсумку перемога «Зорі» після якої «Рух» на стадії 1/8 фіналуприпиняє боротьбу за Кубок України.

Кубок України. 1/8 фіналу. «Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ) 0:2 (0:0).

28 жовтня 2021 року. Львів, стадіон СКІФ. 1256 глядачів.

Голи: Шахаб, 99, 110.

Попередження: Гагун, 107, Мисик, 115.

«Рух» (Львів): Бандура, Лях, Білий, Стаменковіч, Гагун, Карасюк (Мартинюк, 57), Руніч (Альваренга, 57), Кухарук, Кузик (Мисик, 67), Притула (Таллес, 46), Кондраков (Сич, 78).