«Львів» переміг «Гірник-Спорт» і вийшов в 1/8 фіналу Кубка України

[ad_1]

Сьогодні, 23 вересня, ПФК «Львів» в Горишніх Плавнях зіграв матч 1/16 фіналу Кубка України с місцевим «Гірником- Спорт».

Вже на 4-й хвилині «містяни» могли відкрити рахунок. Ернест вийшов сам на сам с воротарем, але впав перечепившись через руки Клімова — рефері замість пенальті “нагородив” Ернеста жовтою карткою.

На 27-й хвилині після обрізки захисника «Гірника-Спорта» мʼяч перехопив Максим Грисьо і теж встиг його втратити, але першим на підборі був Політило, який відважився на дальній удар з-за меж штрафної. Голкіпер з першою спроби врятував ворота — мʼяч після його сейву летить у поперечину, але після відскоку у штрафну Нич ударом головою відкриває рахунок у матчі 0:1!

На 45-й хвилині небезпечно бив зі штрафного Франко Чиряк — але воротар парирував мʼяч.

Уже у компенсований час «містяни» подвоїли рахунок. Політило зробив навіс з кутового, а Олексій Довгий вистрибнувши вищі всіх у центрі штрафної ударом головою відправи мʼяч у сітку воріт Климова.

Також активно “леви” грали у другому таймі. Алі ігрова перевага «містяни» довго не втілювалась у небезпечні гольові моменти.

На 60-й хвилині Дулуб зробив подвійну заміну — замість Нича вийшов Семенів, а Ернеста замінив Ременяк.

На 62-й хвилині після навісу Фране зі стандарту Климов кулаками виносить мʼяч зі штрафного майданчику.

На 81-й хвилині чудову нагоду довести рахунок до розгромного мав Романчук. Семенів виконав кутовий й захисник «містяни» переправив мʼяч у дальній нижній кут воріт, але на жаль його удару забракло точності.

В підсумку перша перемога «Львова» під керівництвом Олега Дулуба, яка вивела «містян» в 1/8 фіналу Кубка України.

Вже завтра, 24 вересня, в Києві в Будинку футболу відбудеться жеребкування 1/8 фіналу розіграшу України і ПФК «Львів» як і ще один львівський клуб ФК «Рух» узнають своїх суперників у новому раунді.

«Гірник-Спорт» – «Львів» – 0:2 (0:2)

Голи: Нич, 27, Довгий, 45+1

Попередження: Никитюк, 44 – Ернест, 4, Крушинський, 76, Бусько, 82

«Львів»: Ільющенков, Романчук (Зозуля, 86), Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Крушинський, 69), Брікнер, Грисьо (Бусько, 46), Довгий, Фране, Нич (Семенів, 60), Ернест (Ременяк, 60)

Запасні: Костик, Сорокін, Зозуля