Диво-гол Кожанова і перемога з великим рахунком: «Карпати» забили три голи АФСК і повернулися на перше місце

[ad_1]

Сьогодні, 20-го листопада, «Карпати» грали у 19-му турі Другій лізі на виїзді в Києві з місцевим АФСК.

На 18-й хвилині небезпечно зі штрафного пробив Денис Кожанов, але воротар киян кінчиками пальців перевів мʼяч на кутовий.

А на 26-й хвилині «Карпати» провели вже результативно атаку по правому флангу. Кожанов відав чудовий пас у штрафну на Галенкова й Деніс влучним ударом відкрив рахунок у матчі 0:1!

Попри те, що в цілому «леви» продовжували володіти ігровою перевагою та ініціативою другого гола прийшлось чекати довго.

На 74-й хвилині Гуменюк ударом головою замкнув навіс Кожанова на штангу, але арбітр вирішив, що нападник львівʼян знаходився в офсайді.

А ще через 30 секунд капітан «левів» створив гол-красень. Ткачук видав чудовий дальній пас зі своєю половини поля на Кожанова. Капітан перекинув мʼяч через воротаря який вибіг на край штрафного майданчику, і неймовірним ударом через себе — забив другий гол — 0:2!

А на 81-й хвилині «Карпати» довели рахунок до розгромного. Заставний тримав пас від Чачуа пройшов двох захисників і влучно пробив — 0:3!

На 83-й хвилині Сілецький парирував сильний удар Крутяка.

Фінальний свисток підсумував перемогу «левів» з великим рахунком, яка дозволила «Карпатам» повернутися на перше місці у турнірній таблиці в групі «А».

Наступний матч «зелено-білі» проведуть вдома — 27 листопада «Карпати» на стадіоні «України» зіграють з вишгородським «Діназом».

20 листопада. Початок – 15:00. Київ. Стадіон «Лівий берег»