Львівські «Карпати» перемогли «Любомир» і повернулись на друге місце у групі «А»

[ad_1]

Сьогодні, 11 жовтня, у матчі 13-го туру Другої ліги у групі «А» львівські ФК «Карпати» приймали на стадіоні «Україна» аутсайдера команду «Любомир» зі Ставища Київської області, яка до цього часу не мала ще жодної перемоги.

Гості, розуміючи, що відкритий футбол з «левами» може завершитись для них погано вже з перших хвилин поставив так званий «автобус» біля своїх воріт.

На 8-й хвилині Галенков зробив навіс у штрафний майданчик, але після удару головою Заставного мʼяч летить набагато вище воріт.

На 11-й хвилині добру нагоду відкрити рахунок мав Приймак. Але футболіст «Карпат» пробив дуже не точно, отримавши мʼяч у  районі одинадцятиметрової позначки.

А на 19-й хвилині чудово пробив стандарт біля кута штрафної Кожанов. Капітан «левів», як відправив мʼяч по діагоналі, а Болденков переправив круглого у сітку воріт «Любомира» 1:0!

На 25-й хвилині несподівано заміну провів Тлумак — замісць Заставного на полі вийшов Дударенко.

На 26-хвилині рідкий випад «любомирівців» після обрізки Ткачука, але після сильного удару  Терещенка мʼяч надійно зафіксував Сілецький.

Через кілька хвилин Терещенко знову небезпечно бив  з-за меж штрафної, але голкіпер «Карпат» був на висоті.

Наприкінці першого тайму Терещенко отримав травму та був вимушений був покинути поле.

У другому таймі «леви» володіли ще більшої ігровою перевагою, але довго не могли монетизувати це у голи.

На 69-й хвилині Чачуа навісив на дальню штангу на Кожанова і капітан «Карпат», залишений захисниками без нагляду, ударом в дотик відправляє сферу у сітку воріт — 2:0!

Уже в компенсований час «леви» мали можливість довести рахунок до розгромного. Небезпечно бив головою після розіграшу кутового Лабай, але мʼяч після удару пролетів трохи вище воріт.

Свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «Карпат», яка дозволила «левам» повернутись на друге місце у свої групі.