У львівському Палаці Потоцьких відкрили виставку театральних костюмів ХХ – ХХІ ст, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

У львівському Палаці Потоцьких відкрили виставку театральних костюмів ХХ – ХХІ ст, - ФОТО, ВІДЕО

У Львові відкрили виставку українських театральних костюмів ХХ – ХХІ ст. 

8 жовтня у Львові розпочався фестиваль сценографії «Львівське квадрієнале сценографії 2021». Він включає виставкову, освітню та перформативну програми. У рамках фестивалю у Палаці Потоцьких на вулиці Коперника відбулося відкриття виставки українських театральних костюмів ХХ – ХХІ ст. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото та відео, що можна побачити на виставці.

На виставці представили десятки робіт знакових для українського мистецтва художників. Всі охочі зможуть побачити оригінали ескізів театральних костюмів одного з фундаторів українського мистецтва та перших українських професійних театральних художників Василя Кричевського, а також низки інших митців. 

Основою експозиції стали експонати з фондової збірки Музею театрального, музичного та кіномистецтва України (Київ). Фундаментальною складовою проєкта є видання книжки «Український театральний костюм ХХ – ХХІ ст. Ескізи» — це художній альбом створений у співпраці Галереї сценографії, Музею театрального музичного та кіномистецтва України, Національного художнього музею України та видавця Олександра Савчука.

Довідково. Фестиваль сценографії триватиме 8 — 10 жовтня. Всі охочі зможуть побачити перформативні покази театральних костюмів, унікальну освітню частина, на вулицях міста можна буде зустріти ескізи легендарного Євгена Лисика, простори та вистави та низку іншого. Детальніше програма за посиланням. 

Читайте також: Посилення карантинних обмежень: що вирішила комісія ТЕБ та НС у Львові

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *