Як у Стрийському парку Львова провели науковий фестиваль, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

Як у Стрийському парку Львова провели науковий фестиваль, - ФОТО, ВІДЕО

У Стрийському парку Львова провели науковий фестиваль OL. 

25 вересня у Львові в Стрийському парку провели науковий фестиваль OL. У межах заходу понад 40 організацій-учасників представили свої досліди та експерименти. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото та відео, як відбувався фестиваль. 

На фестиваль для відвідувачів було представлено три тематичні блоки: наука-дія, наука-слово та наука-емоція. Вхід на захід був вільний для всіх охочих. Через форму гри можна було поринути у світ науки. Демонструють, якою наука може бути цікавою. 

Всі могли дізнатися щось нове із різних галузей. Зокрема, «відчути» науку на дотик, спробувати VR-реальність. Долучитися до майстер-класу із деревообробки, побачити хімічні досліди, подивитися у мікроскоп. Побачити та дізнатися більше про спеціальну техніку та пофотографуватися. Окрім того, організували наукове шоу та низку лекцій. 

Довідково. Простір інноваційної освіти Lviv Open Lab організував OL — науковий фестиваль, який поєднав практичну та теоретичну частини у форматі edutainment (навчання через розваги), це платформа для популяризаторів науки, це середовище, у якому наука цікава та легка.

Місія Open Lab — вивести науку з лабораторій і кабінетів на широкий загал, створити платформу. Йдеться про місце зустрічі наукового та повсякденного, дати поштовх розвитку науковій думці доступній і зрозумілій кожній людині.

Читайте також: На площі Ринок виявили самовільну реконструкцію у пам’ятці архітектури, — ФОТО

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *