Що покажуть у Львівському оперному театрі у січні: добірка подій

[ad_1]

Що покажуть у Львівському оперному театрі у січні: добірка подій

Пропонуємо добірку подій, які проведуть цього місяця у Львівському оперному театрі. 

У січні у Львівському оперному театрі відбудеться низка тематичних подій до новорічно-різдвяних свят. Є можливість відвідати балет, оперету, концерти. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути добірку заходів, які проведуть у цьому місяці. 

Балет «Лускунчик»

Однин із найпопулярніших балетів серед відвідувачів у новорічно-різдвяний період — балет «Лускунчик». Петра Чайковського. Глядачі мають можливість поринути у дитинство, яку сповнене мрій та казкових снів. Музика до балету є найпопулярнішим твором класичної музики. Окрім того, можна надихнутися яскравою сценографією та видовищними костюмами. Балет покажуть 16 січня. 

Концерт «Штраус-бал»

Серед подій у січні також є концерт «Штраус-бал». Це особлива новорічна програма, для глядачів звучатимуть твори династії Штраусів — батька Йоганна і його синів, що відомі своєю танцювальною музикою. Це вдала можливість поринути у радісну атмосферу свята музики і краси. У програмі — вальси, польки, марші та увертюри. Відвідати можна буде 14 січня. 

Концерт «Різдвяне рондо»

З нагоди Різдва проведуть концерт з улюбленими колядками. Колядники та хор хлопчиків капели «Дударик» у супроводі кларнетового квартету подарують особливе звучання знайомих та рідних мелодій. Поринути разом з ними у цю атмосферу можна буде 16 січня. 

Гала-концерт української музики

Ще один концерт проведуть до Дня Cоборності України солісти у супроводі оркестру та хору Львівської національної опери. Звучатиме українсьтка музика. У програмі концерту — солоспіви українських композиторів, арії та фрагменти з опер «Тарас Бульба» М. Лисенка, «Богдан Хмельницький» К. Данькевича, «Золотий обруч» Б.Лятошинського, «Украдене щастя» Ю. Мейтуса, «Коли цвіте папороть» Є. Станковича. Цей концерт проведуть 22 січня. 

Концертна програма «Мандрівка чарівних звуків»

Проведуть концертну програму навіть для найменших. Цей захід для дітей молодшого шкільного віку у Глядацькій залі театру. Присутні зможуть побачити Лиса Микиту, що запросить всіх у загадковий світ опери та балету. Цю подію для дітей проведуть 23 січня. 

Оперета «Летюча миша»

Покажуть в Оперному театрі також оперету «Летюча миша». Її назвали на честь головної героїні Розалінди, яку чоловік не впізнав на балу в костюмі летючої миші і закохався. Оперету глядачі зможуть побачити 19 січня. 

Читайте також: На площі Яворського провели святковий концерт до Різдва, — ВІДЕО

Фото на головній: opera.lviv.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *