Оперний театр у Львові: яка програма подій у вересні та що можна буде побачити

[ad_1]

Оперний театр у Львові: яка програма подій у вересні та що можна буде побачити
Пропонуємо дізнатися, що можна буде подивитися в Оперному театрі Львова у вересні. 
У середині серпня Оперний театр у Львові розпочав новий театральний сезон. На вересень анонсували насичену програму. Кореспондентка 032.ua створила добірку подій та пропонує дізнатися, що можна подивитися у театрі цього місяця. 
Балет "Дон Кіхот"
Балет "Дон Кіхот" із цікавим сюжетом, музикою та танцями. Глядачі зможуть побачити найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, насолодитися розкішними костюмами. Буде можливість слідкувати за пригодами Дон Кіхота, а також закоханої пари Кітрі і Базіля. Балет на три дії, триватиме понад 2 години. 

Балети "Кармен-сюїта" та "Ніч вальпургії"
Постановки триватимуть впродовж 80 хвилин. У центрі балету "Кармен-сюїта" є трагічна доля циганки Кармен і солдата Хозе, який її покохав. Однак Кармен залишає його заради молодого Тореро. Сцена "Ніч вальпургії" зображує персонажів, які символізують духовну любов. Хореографія поєднується з колоритною музикою. 

Прем’єра опер Бортнянського "Сокіл" і "Алкід"
Вперше в Оперному театрі відбудеться прем’єра опер Дмитра Бортнянського "Сокіл" і "Алкід" до 270 річниці з дня народження українського композитора. Покажуть здолання шляху, який сповнений труднощів та чуттєвості, до омріяного кохання у "Соколі", а також можна буде спостерігати за прагненнями до власного життєвого вибору і свободи в "Алкіді".
Опера "Попелюшка"
Покажуть також відому музичну казку на дві дії — "Попелюшка". В основі твору — працьовита дівчинка, зла мачуха та її ледачі дочки. Можна буде поринути у повчальну історію впродовж 2 годин. 

Опера "Бал-маскарад"
"Бал-маскарад" — опера на три дії, яка триватиме впродовж 3 годин. Сюжет базується на реальних подіях про змову і вбивство короля Густава III на маскарадному балу в Шведській Опері. Під тиском цензури композитор був змушений змінити обставини. У лібрето короновані особи замінені чиновниками, а дія перенесена в Америку. 
Опера "Тоска"
Глядачі зможуть побачити одну із найбільш виконуваних опер у театрах всього світу – "Тоска". Це опера на три дії, яка триватиме понад 2 години. 
Дія опери відбувається у Римі 1800 році. Сюжет "Тоски" розгортається на тлі подій, коли Наполеон знову ввів війська в Італію і був близький до поразки (на початку другої дії у Палаці Фарнезе святкують перемогу над французами), однак ближче до вечора Наполеон таки здобув перемогу, а неаполітанці покинули місто.

Читайте також: "Бабине літо" у Львові: скільки триматиметься тепла погода у місті
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *