Оперний театр у Львові: добірка актуальних подій у жовтні

[ad_1]

Публікуємо добірку подій, які відбудуться цього місяця в Оперному театрі Львова. 

У жовтні в Львівському оперному театрі проведуть низку подій. Покажуть класичні балети, відомі опери та концерти. Кореспондентка 032.ua підготувала актуальну добірку заходів та пропонує ознайомитися. 

Концерт «Останні романтики»

Цей концерт — можливість насолодитися музикою кінця ХІХ століття — початку ХХ століття композиторів Лефлера та Клюґхарта. Солістами будуть: Олег Орос, що гратиме на гобої, Сергій Гаврилюк — на альті, Ірина Кірчанова — на фортепіано. 

Опера «Аїда»

Покажуть оперу «Аїда» на чотири дії, яка виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Вона про кохання, вірність та любов до Батьківщини, що робить її сюжет актуальним у всі віки.

Опера "Аїда"

Балет «Дон Кіхот»

Представлять балет про пригоди Дон Кіхота, а також закоханої пари Кітрі і Базіля. Можна буде побачити танці і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, цікаві декорації та костюми.

Балет "Дон Кіхот"

Опера «Наталка Полтавка»

Одна з популярних романтичних українських опер — «Наталка Полтавка», створена Миколою Лисенком за п’єсою та музикою Івана Котляревського. Це історія про любов і вірність. Оперу покажуть українською мовою. 

Опера "Наталка Полтавка"

Драматична моновистава за Лесею Українкою

Ця моновистава — це перше сценічне прочитання оповідання Лесі Українки з музичним супроводом. Це сповідь колишньої примадонни, талановитої актриси про драматичне життя, про велике кохання і велику любов до театру. 

Концерт «Моцарт/ Брамс»

Глядачі зможуть насолодитися музикою композиторів Вольфганга Амадея Моцарта та Йоганнеса Брамса. Прозвучать кларнетові квінтети композиторів у виконанні відомих львівських музикантів.

Балет «Баядерка»

Покажуть балет на три дії «Баядерка». Він видається східною казкою, але сповненою вражаючих пристрастей — жертовної любові та підступності. Дія відбувається в Стародавній Індії. 

Балет "Баядерка"

Опера «Служниця-пані»

Ця опера — найвідоміший твір італійського композитора Джованні Баттіста Перголезі. У центрі твору — образ симпатичної розумниці-служниці, яка зуміла закохати в себе свого хазяїна. Ця невелика одноактна опера сповнена веселощів, чарівних мелодій і дарує слухачам чудовий настрій.

Опера "Служниця-пані"

Концерт «Світло в тіні»

Відбудеться концерт квінтету INSO-Lviv.  Музиканти пропонують поринути у витончену атмосферу столиці Австрійської імперії. У програмі концерту звучатиме музика колег та суперників віденських класиків, відомих на той час композиторів — Йоганна Гумелля та Йозефа Лабора.

Читайте також: У Львові відбудеться благодійний концерт-ярмарок «Незламні»: подробиці

Фото на головній: Львівська національна опера, фейсбук

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *