Достоїнства керамічної плитки для ванної кімнати

Якщо ви затіваєте ремонт у ванній кімнаті і не знаєте, з чого почати, коли справа доходить до оздоблення стін і підлоги, привітайтеся з керамічною плиткою. Цей неймовірно популярний матеріал використовується у ванних кімнатах по всьому світу завдяки виграшному поєднанню практичних та естетичних переваг — і сьогодні ми розглянемо лише деякі з багатьох причин, чому керамічна плитка для ванної у Львові є ідеальним рішенням для вашої оселі.

Водостійкість

Водостійкість є важливою якістю, коли мова йде про плитку для ванної кімнати, через природні вологі умови, пов’язані з цією кімнатою будинку. На щастя, глазурована керамічна плитка може похвалитися практичним захисним шаром, який означає, що вона непроникна як для води, так і для плям. Це виявиться бажаною перевагою, коли підлога у вашій ванній кімнаті стає вологою, коли приміщення стає парним після ванни або душу, а також коли ви миєте стіни або підлогу у ванній кімнаті з милом і водою.

Довговічність

На відміну від деяких видів кахлю (і багатьох інших варіантів підлогових покриттів), підлога з керамічної плитки https://keramhall.com.ua/ua/plitka-napolnaja/mode:collections/ надзвичайно довговічна і навряд чи потріскається в результаті повсякденного зносу.

Достоїнства керамічної плитки для ванної кімнати

Професійно встановлена і доглянута плитка може прослужити 10 або навіть 20 років, тому не дивно, що кераміка є таким популярним матеріалом, коли мова йде про підлогову плитку для ванної кімнати. Більше того, заміна однієї плитки — це простий процес, якщо одна з ваших плиток з будь-якої причини потріскається.

Невибагливість в обслуговуванні

Керамічна плитка не вимагає особливого догляду завдяки тому, що її легко чистити. Просто витріть або вимийте рідини, бруд та інші плями за лічені секунди. Як і кухні, ванні кімнати особливо схильні до появи плям і розливів, що робить підлогову плитку, яка не потребує догляду, головним пріоритетом для зайнятих домовласників, які прагнуть підтримувати свою ванну кімнату в красивому вигляді без зайвих клопотів.

Доступність

У порівнянні з іншими плитковими матеріалами, такими як фарфор, керамічна плитка є доступним варіантом, який не йде на компроміс зі стилем або практичністю — але де вона особливо економічно вигідна, так це в довгостроковій цінності, яку вона приносить у вашу ванну кімнату.

Достоїнства керамічної плитки для ванної кімнати

Довговічність керамічної плитки для підлоги у ванній кімнаті більш ніж виправдовує початкову вартість плитки та її укладання — і оскільки плитка може фактично збільшити вартість перепродажу будинку, ви також можете побачити захоплюючу віддачу від ваших інвестицій в керамічну плитку.

Безліч варіантів дизайну

Від розміру і форми до кольору і обробки, існує широкий спектр варіантів дизайну, доступних з керамічною плиткою. Деякі популярні дизайни включають в себе такі стилі плитки, як:

  • «під дерево»;
  • глянцевий білий;
  • цегла метро;
  • ефект енкаустики і багато іншого.

Це дозволяє будь-якому домовласникові легко знайти плитку для ванної кімнати, яка ідеально доповнить існуючу колірну гамму і тему дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *