Вибір найкращого змішувача: на що необхідно звернути увагу

Кран або змішувач є невід’ємним елементом ванної кімнати, але з тисячею різних дизайнів і цін, як вибрати правильний для своєї ванної кімнати? Тут ми вкажемо для вас деякі важливі деталі: міркування, на які часто не звертають уваги при виборі цього необхідного предмета для ванної кімнати. А ось що стосується перевірених магазинів, то можемо рекомендувати bruma, який є офіційним представником португальської компанії в Україні. Це досить надійний та авторитетний бренд, на який точно слід звернути увагу!

Вибір найкращого змішувача: на що необхідно звернути увагу

Знайте свій тиск води

Для того, щоб забезпечити хороший потік води з ваших кранів, важливо, щоб тиск води був достатнім. Перевірте цей фактор, перш ніж вибрати який-небудь конкретний змішувач, або зверніться до свого сантехніка. Насправді змішувачі та настінні крани потребують значно більшого тиску води, ніж два окремі крани, встановлені безпосередньо на умивальниці.

Виміряйте отвір в раковині або умивальниці

Це може здатися досить очевидною пропозицією, але перед тим, як вибрати змішувач, завжди варто ретельно виміряти розмір отвору (для розміщення водопровідної труби та крана) у вашому умивальнику та виміряти обидва отвори (для гарячої та холодної води), перш ніж вибрати відповідні змішувачі.

Виберіть правильний для вас стиль

Що було першим: курка чи яйце? На це питання немає правильної відповіді, і це приблизно те саме, що й запитання: чи варто вибрати тип змішувача відповідно до стилю ванної кімнати чи стиль ванної кімнати відповідно до типу змішувача, який я хочу? Важливо або вибрати те, що поєднується з іншою фурнітурою у ванній кімнаті, або що представляє собою повний розрив або контраст з ними. У таких випадках спроба знайти компромісне рішення зазвичай не дає результату.

Оздоблення

Оздоблення крана має першорядне значення, і воно може складатися з кольорового лаку або хрому, або відполірованого до блискучого блиску, або матового покриття. Переконайтеся, що хромування має достатню товщину та використані матеріали найвищої якості. Коли ви чистите крани, ніколи не використовуйте агресивні миючі засоби, які можуть зіпсувати хромове покриття.

Тепер, коли у вас є кілька точних технічних вказівок, які допоможуть вам вибрати змішувач, ви можете дати волю своїй уяві. У нашому каталозі Bruma ви неодмінно знайдете змішувач або кран своєї мрії у стилі, який ідеально підходить до вашої ідеальної ванної кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *