5 порад щодо вибору ідеальних меблів

Декорування та меблювання нового будинку — це етап, який переживається з великим ентузіазмом, але відсутність практики у виконанні цих завдань може змусити вас відчути себе виснаженим. Тому ми хочемо дати вам ці поради, які змусять вас потрапити в ціль з першого разу. Також можете скористатись асортиментом цього магазину https://ars.ua/mebli/ де представлено багато якісних та недорогих меблів.

5 порад щодо вибору ідеальних меблів

Ми всі уявляємо собі будинок своєї мрії. Але реальність така, що перед вибором меблів для вашого будинку отримати певний стиль, повністю адаптований до ваших потреб і вашого способу життя, може бути досить складно: диван, який вам подобається, занадто великий для вашої вітальні, вам потрібно більше місця для зберігання, або це просто виходить з вашого бюджету.

Це поширені ситуації, які ми можемо допомогти вам вирішити. Ці 5 основних порад допоможуть вам вибрати правильні меблі.

1. Дизайн: визначте свій стиль

Перш ніж почати шукати меблі, ви повинні зупинитися і почати думати про свій справжній стиль, який відповідає вашій особистості, а також вашому способу життя. Захопившись модою або швидкою купівлею, ви швидко втомитеся від того, що купуєте, і, враховуючи, що це не малі інвестиції, вам доведеться довго жити з невдалим вибором.

Щоб дізнатися, який у вас стиль, перше, що вам потрібно зробити, це отримати натхнення. Якщо ви дивитеся на те, що вам дійсно подобається, збережіть це зображення в голові. Це може зайняти деякий час, але важливо отримати візуальну картину та критерії, щоб знати, що вам насправді подобається.

2. Функціональність: аналізуйте свої потреби

Частою помилкою при облаштуванні будинку є те, що роблять усі: у вітальні є диван, телевізор, обідній стіл зі стільцями тощо.

Якщо ви завжди харчуєтеся на кухні або далеко від дому, чи дійсно потрібно виділяти половину вітальні під обідню зону, яку ви використовуєте двічі на рік? Добре проаналізуйте, які види діяльності ви розвиваєте в зоні, яку плануєте облаштувати, і скільки годин ви присвячуєте кожній з них. Виходячи з цього, надавайте більше значення одним, ніж іншим. Ваш будинок повинен підлаштовуватися під вас, а не ви до нього.

3. Масштаб і пропорції: вжити заходів

Життєво важливо шукати відповідні меблі за розміром і пропорційністю до простору, в якому вони будуть розташовуватися. Можливо, ви закохалися в диван вашого друга і хочете рівного, але чи підходить він до вашого міні-лаунжу?

Зробіть виміри простору, який потрібно обставити, і відобразіть його на кресленні. Не бійтеся, якщо ви не вмієте малювати, ми можемо вам допомогти. І ось чудова ідея: простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб організувати меблі в просторі — вирізати шматочки паперу або використовувати малярську стрічку з розмірами меблів, які вам подобаються, і перевірити ваше розташування безпосередньо в кімнаті. Окрім перевірки розмірів і пропорцій, ви можете грати з різними розташуваннями частин, доки не знайдете найбільш підходяще та оптимальне для оптимізації простору.

4. Гармонія: матеріали та кольори

Меблі повинні гармоніювати з типом приміщення, в якому вони розташовані. Це означає, що ви повинні враховувати колір підлоги, стін або особливості стелі. Якщо у вашому випадку у вас нейтральний простір з м’якими і світлими тонами і суцільна підлога, або дерево, ви можете без побоювань поєднувати стилі та кольори. Але якщо в приміщенні є гідравлічна підлога з великою кількістю кольорів і візуальної ваги, наприклад, вам доведеться шукати більш легкі меблі, які не переривають візуальний ефект і не відволікають його. Домогтися цього в цьому випадку допоможуть підняті меблі на ніжках і легкі металеві або дерев’яні конструкції.

5. Уникайте поспіху

Намагайтеся не захоплюватися імпульсивними покупками або поспіхом, коли справа доходить до облаштування вашого будинку. Щоб чітко визначити свій стиль і потреби, наприклад, проаналізувати ціни, матеріали та якість, потрібен час. Поспішати — значить ризикнути придбати щось, що не відповідає розмірам, стилю чи функціональності. Тому виберіть те, що вам найбільше подобається, і подумайте над ідеєю кілька днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *