У Львові проведуть дні театрального фестивалю "Золотий лев"У Львові проведуть дні театрального фестивалю "Золотий лев"

Проведуть вистави-рефлексії воєнного часу, актуальні в сьогоденні.

Із 6 по 11 жовтня у Львові відбудуться дні Міжнародного театрального фестивалю “Золотого лева”. Впродовж цих днів будуть представлені вистави-рефлексії воєнного часу, актуальні в сьогоденні. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Цьогоріч проводити фестиваль в повноцінному форматі не будуть, однак низка заходів, адаптованих до умов війни, таки відбудеться. Всі кошти з квитків будуть перераховані на підтримку ЗСУ. Зокрема, для 68 окремої Єгерської бригади ім. Олекси Довбуша буде куплено трьохфазний бензиновий генератор та термобілизна для наших воїнів. 

Публікуємо програма заходів:

  • 6 жовтня. 17:00 – Перший академічний театр для дітей та юнацтва з виставою “Кольори” П.Ар’є (16+) в постановці І.Ципіної (вул. Гнатюка, 11); 17:00 – Презентація аудіозбірки “Пісня Пісень” за участі авторки Богданки Матіяш у виконанні оригінальної музики композитором Артемом Бембою (локація театр “Воскресіння”, пл. Григоренка, 5); 19:00 – Львівський обласний театр ляльок з виставою “Шмата. Одного вечора у бомбосховищі» А.Бондаренко (16+) в постановці Я.Титаренко (вул. Гонти, 8); 19:00 – Львівський академічний театр “Воскресіння” з виставою “За дверима” В.Борхерт в постановці Я.Федоришина, Заслуженого діяча мистецтв України (пл. Григоренка, 5);
  • 7 жовтня. 18:00 – Theaturtle та Threshold Theatre (Канада) з виставою “Кафка та син” в постановці Марка Кассіді (локація театр “Воскресіння”, пл. Григоренка, 5); 19:00 – Зустріч з актором Алоном Нашманом (Канада) (локація театр «Воскресіння», пл. Григоренка, 5).
  • 8 жовтня. 14:00 – 18:00 – Виставка картин Ігора Гавришкевича – українського художника, Заслуженого діяча мистецтв України в поєднанні з театральною інсталяцією “Україна понад усе!” (Локація: театр “Воскресіння”, пл. Григоренка, 5); 18:00 – Львівський академічний театр “Воскресіння” з виставою “Іфігенія в Авліді” Евріпід в постановці Я. Федоришина, Заслуженого діяча мистецтв України (пл. Григоренка, 5); 19:30 – Сучасне фолк-нуар шоу від українсько-канадського гурту  Balaklava Blues (Локація: Перший театр, вул. Гнатюка, 11).
  • 9 жовтня. 14:00 – 18:00 – Виставка картин Ігора Гавришкевича – українського художника, Заслуженого діяча мистецтв України в поєднанні з театральною інсталяцією “Україна понад усе!” (Локація: театр “Воскресіння”, пл. Григоренка, 5); 15:00 – Project Art Theater з відео версією музично-поетичного дійства «Ми» за поезією н.а. України Анатолія Матвійчука (Локація: палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17); 17:00 – Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса з виставою «Марко Проклятий, або східна легенда» за текстами Василя Стуса в постановці В. Кучинського (вул. Курбаса, 3); 18:00 – Чернігівський обласний молодіжний театр з виставою “Бравий вояка Швейк” за твором Я. Гашека в постановці Г. Касьянова (локація: театр “Воскресіння”, пл. Григоренка, 5).
  • 10 жовтня. 14:00 – 18:00 – Виставка картин Ігора Гавришкевича – українського художника, Заслуженого діяча мистецтв України в поєднанні з театральною інсталяцією “Україна понад усе!” (Локація: театр «Воскресіння», пл. Григоренка, 5); 19.00 – Театр “Публіцист” (Харків) та театр “Варта” (Львів) з виставою “Вона війна” в постановці К. Васюкова (локація: театр «Воскресіння», пл. Григоренка, 5).
  • 11 жовтня. 14.00-18.00 – Виставка картин Ігора Гавришкевича – українського художника, Заслуженого діяча мистецтв України в поєднанні з театральною інсталяцією “Україна понад усе!” (Локація: театр “Воскресіння”, пл. Григоренка, 5). 19:00 – Львівський академічний театр “Воскресіння” з виставою “Йов” К. Войтила, в постановці Я. Федоришина, Заслуженого діяча мистецтв України (пл. Григоренка, 5)

Довідково. 32 роки поспіль на початку жовтня у Львові відбувався Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев”, на якому львів’яни та гості міста могли побачити театральні постановки українських та закордонних театрів. 

Читайте також: У Львові готуються до різних сценаріїв опалювального сезону, – міськрада

Фото на головній умовне: 032.ua

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *