Батько голови Львівської ОДА купив на аукціоні за 36 мільйонів завод, – ЗМІ

[ad_1]

Батько голови Львівської ОДА купив на аукціоні за 36 мільйонів завод, – ЗМІ

Компанія львівського бізнесмена, батька голови Львівської ОДА Зіновія Козицького викупила майно Дашавського заводу композиційних матеріалів у Стрийському районі під час онлайн-аукціону. Компанія заплатить за занедбаний завод 36,4 млн грн

Про це повідомляє ZAXID.net.

Дашавський завод композиційних матеріалів спеціалізується на переробці сажі – напівфабрикату для виготовлення гумового взуття, ізоляційних матеріалів для нафто- і газопроводів, автомобільних покришок та інших виробів. Його клієнтами, зокрема, є великі компанії – «Оператор ГТС», «Укртранснафта», «Укртрансгаз» та інші. На цьому заводі станом на кінець червня працювало 33 людини. Водночас майно підприємства перебуває у незадовільному стані.

У серпні 2021 року Фонд держмайна виставив завод у Стрийському районі на продаж за 33 млн грн. На публічних торгах, які відбулись 23 вересня, перемогла компанія «Гео-Надра-Інвест». Ця фірма отримала право викупити майно державного заводу за 36 млн 375 тис. грн. Незабаром Фонд держмайна має підписати з компанією договір про продаж.

Згідно з даними системи YouControl, ТзОВ «Гео-Надра-Інвест» належить львівському мільйонеру, батькові голови Львівської ОДА Зіновію Козицькому. Активи 64-річного бізнесмена об’єднані у групу компаній «Західнадрасервіс», яка спеціалізується на видобувній та альтернативній енергетиці.

Як повідомлялося, у листопаді 2020-го батько голови Львівської ОДА потрапив до топ-100 найбагатших українців. Батько чиновника Зіновій Козицький — власник компаній «Західнадрасервіс» і Next Bike.

Читайте також: У сотню найбагатших українців потрапили четверо львів’ян: хто вони та скільки у них грошей

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *