15 вересня у Львові попрощаються з Героями Віталієм Донцем та Романом Височанським


15 вересня у Львові прощатимуться із захисниками 54-річним Віталієм Донцем та 40-річним Романом Височанським, які загинули на війні. Мерія закликає долучитись до церемоній прощань у центрі міста. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Далі маршрут похоронних процесій вирушить Личаківського кладовища через вулиці Руську, Підвальну, Володимира Винниченка, пл. Соборну, Пекарську, Шімзерів, Мечникова. 

Біографічні довідки Героїв. Віталій Донець – львів’янин, навчався у спеціалізованій середній загальноосвітній школі №56 з поглибленим вивченням англійської мови (зараз – Львівська українська гуманітарна гімназія). Після завершення навчання вступив на військову службу. У мирний час працював майстром із ремонту квартир. Захоплювався водним поло.

Старший солдат, із початком повномасштабного вторгнення росії служив у військовій частині А3719. У Віталія Донця залишилися мати, дружина та 16-річна донька.

Віталій Донець, Фото: пресслужби Львівської міськради

Віталій Донець, Фото: пресслужби Львівської міськради

Роман Височанський – львів’янин, у 1988-1999 роках навчався в ліцеї №15 Львівської міської ради. Закінчив Національний університет “Львівська політехніка” за спеціальністю “Промислове і цивільне будівництво”, у 2005 році здобув другу вищу освіту.

У мирний час працював виконробом у будівельній компанії ПАТ “Холдингова компанія “Еко-Дім”. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Боровся із російськими загарбниками у складі військової частини А3425. Під час служби отримав звання “лейтенант”.

У Романа Височанського залишилися дружина, 12-річна донька та 3-річний син.

Роман Височанський, Фото: пресслужби Львівської міськради

Роман Височанський, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: У 102 роки померла підпільниця ОУН із Львівщини Катерина Данів-Гаврилів

Фото на головній: Романа Каймана

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *