18 серпня у Львові попрощаються з двома загиблими Героями

[ad_1]

У Львові попрощаються з двома загиблими Героями. 

Завтра, 18 серпня, Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Так, об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Відтак, Івана Тимціва поховають на Личаківському кладовищі, а Олега Станька – у Рясному за бажанням рідних.

Іван Тимців (19.01.1991-14.08.2022) Львів’янин. Навчався у ліцеї №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Після здобуття професійно-технічної освіти вступив до Національного університету «Львівська політехніка». Закінчив кафедру військової підготовки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Учасник Революції Гідності, один із організаторів «Львівського Євромайдану». Виконував бойові завдання в зоні проведення АТО. У мирний час був приватним підприємцем. Захоплювався гірським туризмом.

Із перших днів війни захищав Україну у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Івана Тимціва залишилися батьки, тітка, дядько та двоюрідні брати.

На фронті загинув військовий Іван Тимців, Фото - ЛМР

На фронті загинув військовий Іван Тимців, Фото — ЛМР

Олег Станько (24.06.1985-13.08.2022) Уродженець м. Жидачів. Згодом переїхав до Львова. Навчався у середній загальноосвітній школі №92. Закінчив Львівський медичний фаховий коледж «Монада». Після завершення навчання вступив на військову службу.

У 2015 році виконував бойові завдання в зоні проведення АТО. У мирний час працював на приватному підприємстві з виробництва вікон.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Бойовий медик. Служив на сході України у лавах 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Олега Станька залишилися батько, двоє братів, наречена та хрещена донька.

На фронті загинув військовий Олег Станько, Фото - ЛМР

На фронті загинув військовий Олег Станько, Фото — ЛМР

Читайте також: Жінок, що ставатимуть на військовий облік визначатимуть за дипломом

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *