Два Героя зі Львова загинули на війні: 29 квітня відбудеться прощання

[ad_1]

Фото - з відкритого доступу

Фото — з відкритого доступу

На передовій загинули двоє Героїв зі Львова. 

У суботу, 29 квітня, Львів попрощається ще з двома Героями. Віталій Козлов та Олег Маркович загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повіідомили у пресслужбі Львівської мерії. 

Чин похорону розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

На війні загину військовий Віталій Козлов зі Львова, Фото - ЛМР

На війні загину військовий Віталій Козлов зі Львова, Фото — ЛМР

Віталій Козлов (31.05.1978-04.04.2023) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №64 міста Львова (сьогодні – Ліцей «Гроно» Львівської міської ради). Згодом вступив до Національного університету «Львівська політехніка», здобував освіту за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Ще навчаючись, розпочав кар’єру у Приватному акціонерному товаристві «Львівський холодокомбінат» ТМ «ЛІМО», де пропрацював понад 20 років.

Протягом 2014-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Віталія Козлова залишились рідна сестра, хрещена донька, сестри, брати та племінники.

На війні загину військовий Олег Маркович зі Львова, Фото - ЛМР

На війні загину військовий Олег Маркович зі Львова, Фото — ЛМР

Олег Маркович (11.05.1991-26.04.2023) Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №2 Львівської міської ради. Здобував вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент». Після завершення навчання проходив службу у внутрішніх військах МВС в Одесі.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Фокстрот». Пройшов професійний шлях від продавця до директора магазину, неодноразово здобував звання «найкращий працівник та керівник».

Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації разом із побратимами повернувся до лав 80-ї бригади. Боровся із окупантами на території Миколаївської, Херсонської, Харківської та Донецької областей. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом «За мужність» III-го ступеня, медаллю «За військову службу Україні» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

У Олега Марковича залишилися батьки, дружина, 5-літній син та сестра.

Читайте також: У мережі з’явилося відео, на якому львівські артилеристи нищать російську техніку, — ВІДЕО

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *