22 жовтня у Львові прощатимуться з чотирма Героями, які загинули на війні

[ad_1]

На площі Ринок проведуть міські церемонії прощання о 10:30 та о 14:30. 

22 жовтня у Львові прощатимуться ще з чотирма Героями. На війні загинули 27-річнийОлексій Єманов, 33-річний Ростислав Шийко, 33-річний Юрій Осадчук та 49-річний Сергій Чистяков. Мерія закликає жителів долучитись до міських церемоній прощань. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

О 10:00 розпочнеться Чин похорону Олексія Єманова, о 10:30 – міська церемонія прощання з Героєм на площі Ринок. О 14:00 розпочнеться Чин похорону Ростислава Шийка, Юрія Осадчука та Сергія Чистякова, 14:30 — міська церемонія прощання з Героями на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки Героїв. Олексій Єманов уродженець села Красний Мак (АР Крим). Закінчив Державний бюджетний навчальний заклад професійного навчання «Севастопольський архітектурно-будівельний коледж» за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель та споруд».

У 2019 році розпочав кар’єру у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області. Обіймав посаду пожежного-рятувальника, згодом — моториста-сапера відділення підводного розмінування. Під час проходження служби здобув звання «молодший сержант служби цивільного захисту».

Після початку агресії росії вступив до лав Збройних Сил України. Учасник бойових дій.

У Олексія Єманова залишилися батьки, вагітна дружина, донька та двоє братів.

Олексій Єманов, Фото: пресслужби Львівської міськради

Олексій Єманов, Фото: пресслужби Львівської міськради

Ростислав Шийко(«Дрогобич») львів’янин. Навчався у Ліцеї міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради. Вищу освіту здобув у Національному університеті «Львівська політехніка» за фахом «Менеджмент». Пройшов військову підготовку і отримав звання «молодший лейтенант».

Учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності, боронив Батьківщину в зоні проведення Антитерористичної операції у складі окремого загону спеціального призначення «Азов».

Був одним із лідерів фанатського руху львівських «Карпат», автором блогу «Військова історія».

Із початком повномасштабного вторгнення боровся із окупантами у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Ростислава Шийка залишилися батьки, брат, дружина та двоє маленьких доньок.

Ростислав Шийко, Фото: пресслужби Львівської міськради

Ростислав Шийко, Фото: пресслужби Львівської міськради

Юрій Осадчук («Тай») уродженець міста Кам’янка-Бузька Львівської області. Проживав у Львові.

Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Самотужки опанував іспанську мову, під час війни розпочав вивчення китайської. Грав на віолончелі.

Активно займався муай тай, був володарем «синього поясу» із джиу-джитсу, а також фанатом львівських «Карпат». Обіймав посади у IT-компаніях «EPAM» та «N-iX».

Із першого дня повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Проходив військову службу в лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Юрія Осадчука залишилися дружина, батьки, сестра, шваґро та племінниця.

Юрій Осадчук, Фото: пресслужби Львівської міськради

Юрій Осадчук, Фото: пресслужби Львівської міськради

Сергій Чистяков уродженець міста Гомель (Республіка Білорусь), де проживав до 10-літнього віку. Згодом із родиною переїхав до Львова.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 9. Закінчив Морехідний фаховий коледж імені Олександра Івановича Маринеска Національного університету «Одеська морська академія». Проходив службу в армії.

Впродовж останніх років працював у Товаристві з додатковою відповідальністю «ГАЛ-Кат». Захоплювався риболовлею та їздою на мотоциклі.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Захищав Батьківщину у складі 103-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Сергія Чистякова залишились дружина і донька.

Сергій Чистяков, Фото: пресслужби Львівської міськради

Сергій Чистяков, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: У Львові відкрили вулицю на честь професора університету Франка Євгена Гладишевського

Фото на головній: Романа Кайман

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *