Поради по приготуванню здорової їжі

Здорова їжа не означає відмову від улюбленої їжі. Ваші улюблені рецепти можна легко адаптувати, щоб забезпечити більш здорову альтернативу. Наприклад, антипригарний посуд можна використовувати, щоб зменшити потребу в олії. Овочі також можна готувати в мікрохвильовій печі або готувати на пару замість кип’ятіння, щоб зберегти цінну поживність. Якщо вам хочеться насолодитися здоровою та смачною їжею, вам слід використати посилання на сайт чудової піцерії у Львові.

Поради по приготуванню здорової їжі

Є багато способів зробити їжу здоровішою. Обмежте вживання жирів, цукру і солі, а також включайте в кулінарію велику кількість овочів, фруктів, зернових, нежирного м’яса та нежирних молочних продуктів. Їжа з додаванням жирів, цукру або солі менш корисна, ніж їжа, в якій вони містяться природно.

Зведіть жири до мінімуму

Вибирайте нежирне м’ясо і молочні продукти з низьким вмістом жиру та обмежте оброблені продукти, щоб мінімізувати кількість прихованих жирів. Горіхи, насіння, риба, соя, оливки та авокадо є більш здоровими варіантами, оскільки вони містять незамінні довголанцюгові жирні кислоти, а ці жири супроводжуються іншими корисними поживними речовинами. Обов’язково дивіться деталі тут, якщо хочете ознайомитися з меню смачних та корисних страв.

Якщо ви додаєте жири під час приготування, зведіть їх до мінімуму і використовуйте мононенасичені олії, такі як оливкова і каноли.

Шопінг для здорової їжі

Готування з низьким вмістом жиру починається, коли ви ходите по магазинах:

  • Якщо можливо, виберіть знежирений варіант їжі, наприклад молоко, сир, йогурт, заправки для салатів і підливи.
  • Вибирайте нарізки нежирного м’яса та курячі грудки без шкіри.
  • Обмежте вживання фаст-фудів, чіпсів, чіпсів, обробленого м’яса, випічки та пирогів, які містять велику кількість жиру.

Приготування з низьким вмістом жиру

Серед пропозицій:

  1. Якщо вам потрібно використовувати олію, спробуйте використати спреї для приготування їжі або нанесіть невелику кількість олії за допомогою кондитерської кисті.
  2. Готуйте в рідинах (наприклад, бульйон, вино, лимонний сік, фруктовий сік, оцет або вода) замість олії.
  3. Використовуйте нежирний йогурт, нежирне молоко, згущене знежирене молоко або кукурудзяний крохмаль замість вершків в соусах або супах.
  4. Коли овочі підрум’янюються, покладіть їх на розігріту сковороду, а потім збризніть олією, а не додавайте олію спочатку на сковороду. Це зменшує кількість олії, яку овочі вбирають під час приготування.
  5. Альтернатива підсмаженню овочів на сковороді — спочатку приготувати їх у мікрохвильовій печі, а потім посмажити на грилі протягом хвилини або двох.
  6. Використовуйте песто, сальсу, чатні та оцет замість сметани, масла та вершкових соусів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *