5 порад для того, щоб зберегти здоров’я зубів

Важливо захистити свої зуби від пошкодження та переконатися, що немає серйозних проблем зі здоров’ям порожнини рота, які розвиваються в результаті поганої гігієни. Розуміючи, як правильно захищати свої зуби та робити їх міцнішими, ви завжди зможете зберегти здорову і красиву посмішку. Та якщо проблеми з зубами все ж таки вас досягли, вам необхідна буде якісна стоматологічна клініка Львів, щоб уникнути будь-яких ускладнень та неприємних наслідків.

Як захистити свої зуби

Зубна емаль — найміцніша речовина в людському організмі, але ахіллесова п’ята зубної емалі — це бактерії та кислоти, які можуть з’їдати мінерали та спричинити роз’їдання емалі. Згодом важливо належним чином захистити свої зуби, використовуючи ці п’ять методів догляду за порожниною рота.

5 порад для того, щоб зберегти здоров’я зубів

1. Чистіть зуби кілька разів на день

Перш за все, гарна гігієна порожнини рота починається з чищення зубів кілька разів на день. Чистячи зуби, ви не тільки захищаєте свої зуби, видаляючи будь-які частинки їжі та інші шкідливі речовини, які можуть викликати карієс, але зуби також зміцнюються, забезпечуючи собі необхідну мінеральну підтримку.

Обов’язково чистіть весь рот, а не тільки зуби, оскільки бактерії можуть атакувати ясна та інші опорні структури зуба.

2. Використовуйте зубну нитку та ополіскувач

Більшість людей розуміють, що використання зубної нитки та рідини для полоскання рота є важливими, але дуже мало хто використовує зубну нитку та ополіскувач досить часто.

Хоча, можливо, зовсім не обов’язково чистити зуби зубною ниткою та ополіскувати рот після кожного прийому їжі, роблячи це лише раз на день, можна значно захистити ваші зуби в місцях, які неможливо досягти при чищенні, наприклад, між зубами та на задній частині ротової порожнини.

3. Використовуйте обробку фтором

Фтор є найкращим другом зубної емалі, оскільки він допомагає підтримувати мінерали, що містяться в емалі, і бореться з бактеріями, що атакують її. Найкращий спосіб щоденного використання фтору — це використання зубної пасти та ополіскувача на основі фтору.

Якщо почалася ерозія емалі, ознайомтеся з інформацією детальніше на цьому сайті та поговоріть зі стоматологом про більш сильне лікування фтором, щоб належним чином захистити ваші зуби.

4. Уникайте шкідливої ​​їжі та напоїв

Багато випадків карієсу в основному можна пояснити неправильним харчуванням, яке складається з продуктів з високим вмістом цукру та інших шкідливих вуглеводів. Щоб максимально захистити свої зуби, намагайтеся уникати надмірного споживання шкідливих продуктів і напоїв, таких як:

  • кава;
  • солодощі;
  • продукти на томатній основі тощо.

Для багатьох відмова від кави або інших продуктів і напоїв, які можуть пошкодити емаль, неможлива, і в цьому випадку додатковий догляд за зубами може допомогти захистити ваші зуби після вживання.

5. Регулярно відвідуйте стоматолога

І останнє, але не менш значиме, дуже важливо регулярно відвідувати стоматолога, щоб належним чином захистити свої зуби. Хоча правильна гігієна порожнини рота може значно знизити ймовірність ерозії емалі, все ще існує ймовірність утворення нальоту на поверхні зубів.

Регулярно відвідуючи стоматолога для чищення та огляду зубів, ви можете забезпечити хорошу гігієну порожнини рота, захистити свої зуби та видалити будь-який наліт, який затвердів і став занадто жорстким для видалення під час звичайного чищення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *