5 причин відвести дитину до стоматолога прямо сьогодні

У той момент, коли ваша дитина починає сяяти своєю зубастою посмішкою, ви починаєте думати, коли їй варто відвідати стоматолога. Сьогодні ми розглянемо 5 причин відвести дитину до стоматолога сьогодні, і якщо ви на це наважитесь, вам знадобиться хороша клініка дитячої стоматології, адже дуже важливо вибрати компетентних та грамотних спеціалістів. Незважаючи на те, що батьки дуже стурбовані здоров’ям своєї дитини в ті ранні роки, здоров’я зубів часто ігнорується. Поки ви зайняті святкуванням усіх перших досягнень своєї дитини, не забувайте про перший візит до стоматолога. Чекати, поки з’являться всі зуби або поки у дитини не виникнуть карієс або наліт – категорично ні! Отже, одне важливе питання, яке потрібно поставити, було б:

5 причин відвести дитину до стоматолога прямо сьогодні

Коли починати вести дитину до стоматолога?

  1. За даними Американської академії педіатрії та Американської стоматологічної асоціації, в ідеалі діти повинні відвідувати дитячого стоматолога до того часу, коли їм виповниться рік, і не пізніше двох років. Щодо досліджень Академії загальної стоматології (AGD), найкращий час для відвідування дитини стоматолога – шість місяців після появи першого зуба.
  2. Перший візит не пов’язаний виключно з профілактичними заходами чи обстеженням дитини на наявність стоматологічних захворювань. Натомість це більше схоже на випробування води. Діти, які не відвідують стоматолога, поки вони не страждають від карієсу або карієсу, швидше за все будуть боятися цього досвіду. Під час цих перших відвідувань дитина знайомиться з кріслом та обладнанням стоматолога. У кабінеті дитячого стоматолога можуть бути різнокольорові іграшки, відеоігри та сумки для ласощів для маленьких відвідувачів, щоб їм було комфортно. Кожен візит до стоматолога усуває страх і знайомить дитину зі стоматологом, персоналом і навколишнім середовищем у здоровому вигляді.
  3. Ще одна вагома причина для відвідування кабінету дитячого стоматолога – дізнатися про дитячу стоматологію. Цей перший візит інформує батьків про такі проблеми, як карієс із дитячої пляшечки. Дуже корисно вивчити схеми годування, звички смоктання пальців і пустушки, фазу прорізування зубів і методи догляду за зубами, рекомендовані для вашої дитини. Як батькам, дуже заспокійливо мати фахівця, який відповість на ваші запитання та порадить вам про здоров’я вашої дитини.
  4. Більше того, стоматолог попередньо оглядає та фіксує будь-які ознаки відхилень у роті дитини. Якщо проблему діагностовано на ранніх стадіях, часто її легше лікувати. Регулярні огляди ротової порожнини забезпечать здорові ясна, щелепу та прикус. Будь-які проблеми, пов’язані зі структурою щелепи або зубів дитини, також можуть вплинути на її здатність говорити.
  5. Батьки часто нехтують цим раннім зверненням до стоматолога, кажучи, що зуби в цьому віці просто тимчасові. Це помилковий спосіб мислення, оскільки постійні зуби починають рости разом із тимчасовими. Стоматолог не просто оглядає видимі зуби, а й перевіряє, що приховано всередині ясен.

Водіть дитину до стоматолога кожні шість місяців

В ідеалі дитина повинна відвідувати стоматолога раз на півроку після першого відвідування. Ви можете очікувати, що стоматолог підрахує зуби вашої дитини та почистить їх зубною пастою під час наступних відвідувань. Запишіться на прийом до стоматолога в Акварель вже сьогодні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *