5 порад, як пережити перший тиждень з брекетами

Найважче в установці брекетів – це витримати перший тиждень. Ваше тіло звикає до дивних, нових шматочків металу у роті, і, ймовірно, спочатку ви відчуваєте легкий біль. Після того, як ви пройдете перший тиждень, ви на хорошому шляху до прекрасної прямої посмішки. Якщо ви вирішите встановити брекети у Львові, обов’язково зверніть увагу на професійну клініку Symmetrica, адже це процедура, яка потребує досить високої компетенції та відповідальності.

5 порад, як пережити перший тиждень з брекетами

Щоб допомогти вам відчувати себе комфортніше з брекетами, ось список з п’яти порад, як «вижити» в перший тиждень:

1. Перш ніж покинути стоматологічний кабінет

Отримавши брекети, не виходьте з кабінету, поки не обговорите наступні питання:

  • Перевірте кінці проводів. Використовуйте палець і язик, щоб переконатися, що дроти не простягаються в області, які можуть втикати ваші щоки або врізатися в язик неправильно.
  • Зрозумійте наступні кроки. Переконайтеся, що ви задаєте багато запитань, щоб впевнитися, що ви знаєте, що вам потрібно зробити перед наступною зустріччю, яка може включати носіння головного убору, використання гумок, дотримання конкретних гігієнічних рекомендацій тощо.
  • Двічі перевірте свої запаси. Попросіть достатню кількість зубного воску, засобів для чищення, еластичних смужок або інших супутніх матеріалів, які вам можуть знадобитися перед наступним прийомом у ортодонта.

2. Будьте обережні, що ви їсте

Можна їсти, щойно вийдете з кабінету, але ми наполегливо радимо їсти лише м’яку їжу в перші кілька днів, поки ваш рот і зуби пристосуються. Надавайте перевагу макаронним виробам, хлібу без насіння, м’яким овочів, пудингам, супам, йогурту тощо. Приблизно через три-чотири дні біль почне зникати, і ви зможете перейти на більш тверду їжу, але завжди уникайте жуйки з цукром. Жуйка з цукром може пошкодити ваші зуби і брекети.

3. Використовуйте віск для боротьби з подразненнями в роті

Брекети розроблені таким чином, щоб дбайливо ставитися до вашого рота, але вони можуть терти м’яку шкіру в роті та викликати роздратування, поки ви ще звикнете до них. Згодом ваша шкіра стане жорсткішою, і у вас більше не будуть виникати «хворі» місця. До цього часу рекомендуємо використовувати віск, який призначений щоб полегшити будь-який дискомфорт.

4. Полощіть рот солоною водою

Якщо ви відчуваєте значне роздратування, рекомендуємо полоскати рот розчином теплої солоної води п’ять або шість разів на день по 30 секунд кожен раз. Додайте половину чайної ложки кухонної солі в одну склянку теплої води. Солона вода допоможе полегшити біль і дозволить ранам швидше загоїтися.

5. Завжди дотримуйтесь належної гігієни порожнини рота

Використовуйте зубну щітку щоб чистити зуби після кожного прийому їжі, і обов’язково витягуйте їжу, яка може застрягти в брекетах. Не забувайте дотримуватись свого звичайного режиму: чистити зуби двічі на день і використовувати зубну нитку на регулярній основі. Вивчення цих звичок на початку вашої подорожі з брекетами допоможе гарантувати, що ви не зіткнетеся з будь-якими проблемами в майбутньому.

Кожна людина по-різному пристосовується до дискомфорту від брекетів, але виконання цих кроків зробить вашу подорож до прямих зубів набагато приємнішою. Більш того, якщо ви вирішили скористатися встановленням брекетів від Symmetrica, ви можете бути впевнені в тому, що процедура була виконана якісно і, таким чином, мінімізовано вірогідність виникнення ускладнень. Протягнувши перші кілька днів, ви навіть не помітите своїх брекетів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *