Коли слід обирати весільну сукню?

Це питання, яке найчастіше задають наречені.

Коротка відповідь полягає в тому, що насправді ніколи не рано звертатися в весільний салон та шукати сукню своєї мрії, оскільки більшість експертів пропонують принаймні 6-9 місяців до вашого великого дня.

Враховуйте це; ваша весільна сукня, як і ваш наречений, — це дуже для вас особливо. Наші весільні консультанти підтверджують, що коли клієнтка знаходить ідеальну сукню, вона загоряється, і вся мова її тіла змінюється.

Так чому ж залишати це чарівне явище на останню хвилину?

З огляду на це, ось пропозиції щодо графіка покупки весільних суконь.

Коли слід обирати весільну сукню?

Початок хронології – заручини!

Зараз ви над місяцем! Коли ви повернетеся на землю, почніть створювати дошку на Pinterest або список бажань зі стилями весілля, які вам подобаються. Розкиньте сітку широко, оскільки тип сукні, яку ви врешті оберете, буде залежати від інших рішень, які ви приймете в найближчі місяці.

Перший крок по покупці весільних суконь – забронюйте місце проведення

Усі організатори весілля сходяться на думці – як і ваша сукня, ніколи не рано вибирати місце для весілля, оскільки одне впливає на інше.

  • Весілля на пляжі в теплу погоду? Тоді зверніть увагу на легку весільну сукню в стилі бохо.
  • Якщо ви виберете більш офіційне місце, наприклад, заміський маєток, тоді ви можете почати пошук силуету принцеси.
  • Ви розумієте ідею? Закріпіть своє місце проведення, і стиль вашого весільного плаття буде наступним.

Призначте зустріч у магазині

Зі списком бажань вигляду та вибраним місцем проведення настав час призначити зустріч, віртуальну чи фізичну, у бутиці весільних суконь.

Більшість майбутніх наречених не усвідомлюють, що магазин весільних суконь трохи схожий на традиційний будинок високої моди. Сукні, які ви бачите на стелажах, є зразками – вибране вами буде виготовлено на замовлення спеціально для вас. Ваш консультант з весільних суконь за посиланням допоможе вам зробити вибір. Ви можете знайти сукню своєї мрії під час першого візиту, але, швидше за все, вам знадобиться кілька поїздок з друзями або сім’єю, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Час для першої примірки!

Після того, як ваше весільне плаття буде замовлено, розрахуйте принаймні шість місяців для доставки від його виробника (тепер ви розумієте, чому потрібно шукати на 9 місяців вперед?) Коли воно прийде в магазин, вас викличуть на першу примірку, а в ідеалі це має статися за 6-8 тижнів до весілля. Це коли довжина подола, бюст і талія підганяються відповідно до вашого розміру тіла, тому обов’язково візьміть із собою пару туфель на тій же висоті каблука, що ви будете носити в день весілля, і, можливо, подружку нареченої, щоб вона могла дати вам пораду.

Тепер час для другої примірки

Цього разу ви матимете набагато краще бачення того, як сидить плаття. Візьміть із собою білизну, щоб не було видно бретелей бюстгальтера чи трусиків, і якщо ви ще не вибрали фату чи аксесуари, зараз саме час!

Останній крок — підберіть сукню!

Більшість суконь вимагає лише двох примірок, тому за тиждень-два до дня весілля ви можете забрати своє плаття!

Вдалих покупок весільних суконь!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *