На Сихові відкрили молодіжний центр Young Dovzhenko

[ad_1]

На Сихові відкрили молодіжний центр Young Dovzhenko

Молодіжний центр Young Dovzhenko запрацював на Сихові у «Центрі Довженка».

21 червня у Львові на Сихові запрацював молодіжний центр Young Dovzhenko у «Центрі Довженка» проспекті Червоної Калини, 81. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

У цьому центрі проводитимуть лекції з відомими людьми, організовуватимуть книжкові та дебатні клуби, навчатимуть, як ефективно управляти проєктами, розбиратимуть, що таке соціальне підприємництво та що потрібно, аби ним займатись. Відвідувачі матимуть доступ до коворкінгу, що працюватиме при центрі.

Окрім цього молодь навчатимуть, як писати гранти, щоб перемагати, та навіть проведуть конкурс на найкращий проєкт із фінансовою винагородою на його втілення.

Схожі молодіжні центри для інтеграції вимушено переміщеної та місцевої молоді окрім Львівської області, відкриють також у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

  • Telegram-канал Молодіжного центру Young Dovzhenko – https://t.me/youngdovzhenko
  • Facebook – https://www.facebook.com/dovzhenko.centre 

Довідково. Молодіжний центр — це проєкт в межах проєкту «Зміцнення громадської довіри» UCB IIII Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)/ Ukraine Confidence Building Initiative III (UCBI III) Project U.S. Agency for International Development USAID Спільно з ГО «Простір молоді»https://www.032.ua/»Youth Space» (Ужгород).

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок 21 червня

Фото на головній: Романа Балука 

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *