Як виявити у будинкових чатах російського диверсанта

[ad_1]

Як виявити у будинкових чатах російського диверсанта

Зверніть увагу! Розробили методичку з виявлення діверів у будинкових чатах.

Російські диверсанти додаються в домашні чати (вайбер, вотсап, телеграм та інші месенджери) і сіють паніку в цих чатах, всі дивні новини які ви бачите в чатах від людей (чоловіків і жінок) які додалися туди в проміжок часу від тижня до місяця, з панічними настроями, дезінформації про те, що відбувається (мовляв, що всі месенджери зламали російські і всі читають), що все буде погано, що потрібно робити будь-які дивні дії в першу чергу необдумані і т.д.

Увага: Що потрібно зробити, проаналізуйте список контактів у домашніх чатах, за результатом виключіть зі списку підозрюваних всіх кого ви точно знаєте (ваших друзів, родичів та людей яких ви знаєте давно), зв’яжіться з цими людьми та попросіть перевірити кого знають точно ці люди.

Друге що потрібно зробити, проаналізуйте повідомлення в чаті і обчисліть тих, хто ліберально і лояльно топить за Рашу, а також тих, хто найбільше сіє паніку, не кидайте в будинкові чати дані про пересування українських військ, (диверсанти там) і не ділитесь своїми настроями в загальний чат, хочете з кимось поспілкуватися зателефонуйте, запам’ятайте, офіційна інформація наводиться на офіційних сайтах органів державної влади, список яких ви знаєте, а інформація в цих чатах переважно чутки та дезінформація.

Зверніть увагу на тих людей, які втиралися до вас у довіру протягом місяця. За результатом проведеної роботи випишіть номери телефонів тих людей, які можливо або з більшим ступенем ймовірності є диверсантами, повідомте їх по офіційних каналах зв’язку СБУ або в пропозиції пабліків з описом ситуації та зазначеними цими людьми даними при додаванні до чату.

Видаліть їх із чату, з подальшим додаванням цих людей з перевіркою документів на проживання у квартирі!

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *