Шостий день війни. Мер Львова розповів про ситуацію у місті, - ВІДЕО

[ad_1]

Шостий день війни. Мер Львова розповів про ситуацію у місті, - ВІДЕО

Міський голова Львова розповів про ситуацію у місті. 

1 березня ввечері міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію у місті станом на шостий день повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

«У складні часи дуже добре видно, хто є хто. Ми горді за кожного нашого воїна, який захищає кожен метр нашої землі. Сьогодні дуже важливо, аби кожен робив добре свою роботу», — зазначив міський голова. 

Що у Львові 

Коли почалася мобілізація, почали приходити повістки у військкомат.  Охочих йти у військо виявляється більше, ніж повісток.

«Ми вже на сьогодні сформували 103-тю бригаду. Зараз формуємо 125-ту бригаду. Стоять черги. Коли дали клич йти записуватися для патрулювання міста, менше ніж за добу записалося більше 3-х тисяч львів’ян. Ми сформували вже 30 сотень людей, які патрулюють наше місто. Всім, хто ще має бажання долучитися, слід іти й записуватися в районні адміністрації», — розповів Андрій Садовий. 

Львівські підприємці розпочали робити протитанкові їжаки.

«Я на контакті з Кличком, з мером Маріуполя Бойченком, з іншими колегами-мерами. Сьогодні важливо всім бути разом. Гуманітарну допомогу, яка йде до Львова, ми передаємо туди, де найбільше потрібно.

Приймаємо сьогодні тих людей, які тимчасово потребують нашої опіки — це є діти та жінки. Якщо приїжджають чоловіки, після того, як вони привезли рідних, пропонуємо їм одразу вертатися додому захищати своє місто чи село. Немає такої можливості — будь-ласка, записуйтеся в територіальну оборону. Сьогодні Львів не приймає гостей, сьогодні кожен повинен боронити свою землю.

Жодного алкоголю ні в магазинах, ні в кафе. Виграємо війну – тоді будемо святкувати. Слава Україні!», — сказав Андрій Садовий.

Офіційні канали отримання інформації:

  • Офіційна сторінка Львівської міської ради у Facebook: https://www.facebook.com/lviv.adm
  • Офіційні новини Львівської міської ради: https://city-adm.lviv.ua/news
  • Телеграм-канал Львів.Оперативно: https://t.me/lvivVScoronavirus
  • Телеграм-сторінка міського голови: https://t.me/andriysadovyi
  • Фейсбук-сторінка міського голови: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi

Читайте також: ЗСУ знищили елітну групу кадирівців, що планували вбити Зеленського — ВІДЕО

Фото на головній умовне, автор: Роман Балук 

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *