Більшість безробітних на Львівщині - це жінки від 35 років

[ad_1]

Більшість безробітних на Львівщині - це жінки від 35 років
Більшість безробітних на Львівщині складають жінки. 
Як повідомили в службі зайнятості, на початку серпня на Львівщині зафіксували 19 500 безробітних. Більшість з них складають жінки від 35 до 54 років — це 62%. 
До того ж у центрі зайнятості наголосили, що львів’янки дуже більш активні у пошуку роботи, ніж чоловіки. Жінки охоче погоджуються на професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, швидше повертаються до трудової діяльності. 
У січні-липні професійним навчанням охопили 1855 жінок, а чоловіків майже вдвічі менше – 980 осіб. Профорієнтаційними послугами фахівців служби зайнятості скористалися 24,6 тис. жінок і лише 16,4 тис. чоловіків.
За темпами працевлаштування жінки також випереджають чоловіків. Упродовж семи місяців поточного року за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 9,6 тис. жінок (54% всіх працевлаштованих), серед котрих 7,1 тис. (або 58%) становили жінки зі статусом безробітного.
До слова, чверть колишніх клієнток служби зайнятості поповнили персонал сфери торгівлі та послуг, тоді як 51% чоловіків працевлаштовані робітниками з обслуговування устаткування і машин, а також кваліфікованими робітниками з інструментом.
Читайте також: Частина Личаківського району отримає воду з пониженим тиском
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *