Як школярі Львова навчатимуться з 1 вересня: роз’яснення управління освіти, - ВІДЕО

[ad_1]

Як школярі Львова навчатимуться з 1 вересня: роз’яснення управління освіти, - ВІДЕО
Очільниця управління освіти розповіла, як діти навчатимуться у школах Львова з 1 вересня.
Із 1 вересня всі львівські школярі повертаються до очної форми навчання, оскільки місто перебуває у "зеленій" карантинній зоні. Про це 30 серпня під час брифінгу повідомила начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, передає кореспондентка сайту 032.ua.
"Є заклади освіти, які передбачили у себе змішану форму навчання. Тобто учні-старшокласники матимуть один або декілька днів дистанційного навчання. Але це відбуватиметься безпосередньо за рішенням закладу освіти", — зазначила посадовиця.
Також вона зауважила, що у школах Львова протягом останніх кількох років не проводять традиційних лінійок 1 вересня. 
"Ми наголосили керівникам закладів освіти на тому, щоб вони розвели у часі та просторі всіх учнів, щоб уникнути накопичення великої кількості людей на подвір’ї школи чи у її приміщенні. Тому, як правило, це будуть зустрічі першокласників, різноманітні майстер-класи, екскурсії…", — розповіла Зоряна Довганик.

Вона додала, що у школах залишаться всі протиепідемічні правила, які діяли минулого навчального року. Зокрема, у великих навчальних закладах уроки починатимуться у різний час. Вчителі зобов’язані носити захисні щитки, а діти на перервах обов’язково повинні бути у масках.
За словами начальниці управління освіти, якщо місто опиниться у "червоній" зоні, то школи перейдуть на онлайн-навчання, це не стосуватиметься лише початкових класів та дитсадків. Також на дистанційне навчання можуть переводити окремі класи, якщо 50% учнів перебуватиме на самоізоляції.
Читайте також: Садовий: Кожна школа самостійно вирішує, як провести 1 вересня
Фото на головній: chudniv.news
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *