У Львові двом родинам медичних працівників, які померли від коронавірусу, виплатили понад три мільйона

[ad_1]

У Львові двом родинам медичних працівників, які померли від коронавірусу, виплатили понад три мільйона
Двом родинам медичних працівників зі Львова Фонд соціального страхування України профінансував одноразові допомог.
Для родини лікарки-анестезіологині зі Львова, яка померла внаслідок інфікування  коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень коштами з державного бюджету, про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.
Для родини сестри медичної загальної практики сімейної медицини зі Львова, яка померла внаслідок інфікування  коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.
Окрім цього, сім’ям померлих медиків профінансували надання одноразової допомоги, відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом на день настання права на страхову виплату.
Загалом, станом на сьогодні, профінансували одноразові допомоги для п’ятнадцяти родин медиків зі Львівщини, що померли внаслідок інфікування COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.
Читайте також: Коронавірус у Львові та області: якою є епідемситуація станом на 30 серпня
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *