Великий алкомаркет та норвезький рибний ресторан: як у Львові забудують озеро на Стрийській, - ФОТО

[ad_1]

Великий алкомаркет та норвезький рибний ресторан: як у Львові забудують озеро на Стрийській, - ФОТО
У Львові поблизу озера на вулиці Стрийській 202 планують звести норвезький ресторан з морепродуктами та живою рибою «Egersund», а також найбільший у Львові алкомаркет «BadBoy» з винним баром.
Про це повідомляє «Діло». 

Землі навколо озера належать місту, а права тимчасового користування належать ТзОВ «Віллоу ЯРД Р1» та ТзОВ «Агенція Європростір». Зокрема, цієї весни 0,57 га були передані ТзОВ «Віллоу Ярд Р1» в оренду на 5 років за 400 тис грн на рік.

ТзОВ «Віллоу ЯРД Р1» подає проєкт забудови із кількома ресторанами та великим алкомаркетом «BadBoy» з винним баром. На другому поверсі будуть виставкові приміщення. Площа земельних ділянок складає 0, 949 га, а їх відсоток забудови складає 46%. Висота споруди сягатиме 12 метрів. Санітарно-захисна зона від озера до будівель становить 12-20 м.

«Там буде комплекс ресторанів, де люди зможуть гуляти навколо озера. Зокрема, норвезький ресторан рибної кухні «Egersund», де є жива риба в акваріумах і її одразу ловлять, готують та подають. Це те, що вже будується на Стрийській. А поруч буде «Реберня», яка вже отримала містобудівні умови та обмеження на будівництво», – сказав архітектор Юрій Столяров у коментарі журналістам.

Зараз об’єкт вже майже добудований і у жовтні його відкриють, заявив Юрій Столяров сьогодні, 27 серпня, під час розгляду проєкту на архітектурно-містобудівній раді. Також довкола озера вже збудована закільцьована прогулянкова доріжка, дитмайданчик та скульптури.

Начальник архітектурно-планувальної майстерні Державного інституту проектування міст «Містопроект» та член містобудівної ради Віталій Дубина каже, що озеро має карстове походження.

«Це є карстова воронка заповнена поверхневими дощовими водами, які мають там концентруватись.  Та перспективна забудова абсолютно протирічить можливості збереження озера. Не заперечуючи тим об’єктам громадського харчування, які зараз розглядаються, я категорично проти тієї перспективи, що тут намальована», – заявив Віталій Дубина.

Натомість проєктант запевнив, що озеро стане місцем водозбору, а підземних паркінгів та глибоких котлованів, які витягуватимуть воду з озера, тут не буде.

Нагадаємо, 2019 році біля озера на перехресті вул. Стрийська та вул. Наукова депутати Львівської міськради погодили будівництво двох будинків на 10 та 15 поверхів під готелі та офіси.

У липні цього року також стало відомо, що біля озера на Стрийській зведуть ресторан-реберню, яка належить мережі «!Fest».

Засновниками ТзОВ «Віллоу ЯРД Р1» є Шлапак Арсен Романович та АТ «Закритий недеверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Акорд». Арсен Шлапак має стосунок ще до чотирьох компаній. Одна із них причетна до скандального будівництва на вулиці Вороного у центрі Львова. Тим часом кінцевим бенефіціарним власником АТ «Закритий недеверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Акорд» є Берба Олександр В’ячеславович. Також він має з’вязки ще з сімнадцятьма компаніями, зокрема, ТзОВ «Агенція Європростір».
Читайте також: У Львові біля Сихівського мосту хочуть збудувати новий ЖК на місці приватних будинків
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

For skador Erektil dysfunktion navigera pa denna webbplats ar inte ihalig. Ett professionellt ED kan orsaka eller halla erektionsforetag tillrackligt for att kontraktera och fysiska forhallanden

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *