У Львові з’явився перший в Україні сенсорний сад для собак, - ФОТО

[ad_1]

У Львові з’явився перший в Україні сенсорний сад для собак, - ФОТО
У Львові на тренувально-вигульному майданчику біля ЛКП "Лев" зробили перший в Україні сенсорний сад для собак. 
27 серпня біля ЛКП "Лев" в рамках "Майстерні міста" висаджували рослини на території сенсорного саду для собак. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Тут висадили спеціальні лікарські рослини, що є корисними для тварин, зокрема м’яту, лаванду, чебрець, тую та ін.
Як пояснила координаторка проєктів Dog-Friendly City Ольга Кирилович, сенсорний сад — це сад, рослини в якому підібрані таким чином, щоб позитивно впливати на самопочуття та психоемоційний стан. Його основна мета — активувати всі органи чуття: зір, нюх, слух, смак, дотики.
"Сенсорний сад для собак надасть їм можливість займатись самолікуванням, як це передбачено самою природою. Спеціальні рослини сприятимуть подоланню стресу та забезпечуватимуть природну терапію проблем зі здоров’ям у чотирилапих. Для собак, що перебувають на ЛКП «Лев» у пошуках нової домівки, це особливо доречно. Потрапивши на підприємство з вулиці, майже всі вони мають потребу у зниженні тривожності та якомога швидшій соціалізації. Таких рослин є дуже багато і навесні ми будемо оновлювати всю цю посадку", — наголосила вона.
Як своєю чергою додала радниця міського голови Оксана Кошак, В Україні немає жодного такого саду, і інші міста перейматимуть досвід Львова.

"Свого часу ми побачили приклад такого саду в Англії, таке роблять й інші країни. В рамках "Майстерні міста" нам було виділено 30 тис. грн — це той мінімум, з допомогою якого нам вдалось облаштувати сад", — зазначила посадовиця.
Наступними етапами довершення сенсорного саду будуть облаштування різних покриттів (для тактильних відчуттів) та слухових тренажерів.
Читайте також: Собака-посміхака та її хвостаті друзі шукають у Львові господарів, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *