У Львові шукають дім для шістьох бездомних собак, - ФОТО

[ad_1]

У Львові шукають дім для шістьох бездомних собак, - ФОТО
ЛКП "Лев" шукає домівку для шістьох бездомних собак.
Остін, Бруно, Лея, Мавка, Мері, Кай мріють про люблячі руки і дім. У Львові шукають домівку для чотирилапих. Про це повідомляється на Facebook-сторінці ЛКП "Лев".
Остін, 1 рік

Якби шпигунський фільм "Остін Пауерс" знімали у Львові, то цей хлопець точно би здобув головну роль. Адже не дивлячись на свій м’який характер, завжди відстоює добро і слідкує, щоб усі сусіди по вольєру поводили себе чемно.
Бруно, 2 роки

Впевнений хлопець, який знає собі ціну. Обіцяв, що обов’язково сходить на заняття з кінологом, щоб приборкати свій характер.
Лея, 3 роки

Іноді здається, що ця дівчинка прилетіла до нас з всесвіту "Зоряних війн". Адже її енергетиці та почуттю гумору позаздрила б сама принцеса Лея.
Мавка, 1 рік

Чарівна дівчина, яка наче зійшла зі сторінок українських творів про лісових мавок. Має у собі якийсь магічний шарм, який не тільки приковує погляди, а й не залишає шансів в неї не закохатися.
Мері, 2 роки

Мері жодного дня не може прожити без руху. Пострибати, побігати за м’ячиком, повеселити всіх навколо — в цьому вся вона. Тому, якщо ви прихильник активного способу життя, з цієї дівчиною точно не засумуєте.
Кай, 2 роки

Ні, він не той Кай з казки про Снігову Королеву. І вулиця не перетворила його серце на кригу. Цей ніжний песик так само чекає друга, який допоможе пізнати світ з кращої сторони.
Якщо ви вирішили прихистити котрогось із песиків, звертайтеся у ЛКП "Лев" за телефоном: 068 535 45 45.
Читайте також: У Львові з’явився перший в Україні сенсорний сад для собак, — ФОТО
Фото: Іра Шелест
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Kammarna fyller med din lakare, blodflodet i kammaren Dagliga biverkningar II med blodflode i din penis. Blod flodar in i en sjalvinjektion

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *