Вуглик, Бровко, Памела та ще п'ятеро собак шукають у Львові господарів, - ФОТО

[ad_1]

Вуглик, Бровко, Памела та ще п'ятеро собак шукають у Львові господарів, - ФОТО
Восьмеро бездомних собак із ЛКП "Лев" шукають у Львові домівку.
Барс, Бровко, Памела, Ліса, Луна, Альф, Вуглик, Бублик шукають люблячі руки і дм. Про це повідомили у ЛКП "Лев".
Барс, 8 місяців

Ну не може він без уваги, любить обійми і щоб обов’язково хтось тримав за лапку. Барс — ще зовсім дитина, яка потребує багато любові і когось рідного поруч.
Бровко, 2 роки

Вольовий хлопчина з дружнім характером. А його вокальними даними, напевно, захопилися б всі провідні тенори Віденської опери. Тому з таким охоронцем про безпеку у вашій домівці можна буде не переживати.
Памела, 4 роки

Її харизмі та шарму позаздрила б сама Памела Андерсон. Ця дівчинка точно знає, як привернути увагу та вкрасти чиєсь серце лише за допомогою посмішки.
Ліса, 1 рік

Ліса дуже обережно відноситься до людей, хоча насправді має у собі дивовижно теплий світ і просто потребує тих, хто навчить не боятися і бути впевненою в собі.
Луна, 8 місяців

Здавалося б, в такому молодому віці Луна ще мала би бути безтурботною дівчинкою і не задумуватися про майбутнє. Але ні. Це вже доросла, поміркована пані зі сформованим світоглядом, знає собі ціну та вміє цим користуватися.
Альф, 2 роки

Статний красень, який у минулому житті, напевно, був англійським графом. Адже володіє благородними якостями і добре знає, як поводити себе в суспільстві.
Вуглик, 2 роки

Такий маленький, тихий домовичок. Можливо раніше в нього була родина, тому що видно, що за кимось сумує і чекає, коли за ним прийдуть. І якщо все ж таки, старі господарі не знайдуться, хочемо, щоб він обов’язково знайшов люблячі руки, які не зрадять.
Бублик, 1 рік

Трішки наляканий та разом з тим світлий хлопчик, якому просто не вистачило теплоти у житті. Зараз він займається з нашим кінологом і поступово починає вчитися відваги та мужності.
Читайте також: Історія Палацу Потоцьких у Львові: про "життя" розкішної споруди міста, — ФОТО
Фото: Іра Шелест
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *