У Львові відкриють виставку польської мисткині про війну на Донбасі, - ФОТО

[ad_1]

У Львові відкриють виставку польської мисткині про війну на Донбасі, - ФОТО

У Львові відкриють виставку польської мисткині Вікторії Войчєховської про війну на Донбасі.

Із 18 листопада до 28 грудня у Львівському муніципальному мистецькому центрі на Стефаника тривала виставка польської мисткині Вікторії Войчєховської про війну на Донбасі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Виставка — це міждисциплінарне мистецьке дослідження «Іскри» з портретами людей, які повертаються з передової. Цикл, створений в період із зими 2014 року до літа 2016 року, зосереджений на серії портретів та історіях молодих людей з різних середовищ, яким довелося покинути звичне життя, піти на фронт і стати солдатами.

Цей проєкт — поліфонічна картина, що складається з фотографій, відео, колажів та розповідей. У своїй праці художниця використала також матеріали та історії, які їй надали солдати та цивільні. Окремі частини виставки складаються в портрет особистого досвіду людини, яка зіткнулася з жорстокістю війни, а також особистої та колективної пам’яті.

«Від початку проєкту минуло вже сім років. Змінилися і ситуація на фронті, і життя зображених солдатів. Проте, це ще не завершений розділ. Виставка у Львівському муніципальному мистецькому центрі висвітлює наслідки воєнного досвіду в житті людей, яким довелося взятися за зброю, та способи боротьби з ними», — наголошують організатори.

Довідка. Вікторія Войцеховська (народилася 1991 року) живе у Парижі та Любліні, працює над фотографією, кіно, колажем та скульптурою. Її роботи стосуються поточних подій, що зображують суспільство та окремих людей. Проєкти характеризуються фрагментарністю та нелінійністю, що ґрунтується на шматочках розмов, образів, ритуалів та зібраних речей.

Читайте також: Чорна кам’яниця у центрі Львова: історія унікальної пам’ятки, — ФОТО

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *