У Львові хірурги зі США прооперували хлопчика, батько якого загинув, захищаючи Україну

[ad_1]

У Львові хірурги зі США прооперували хлопчика, батько якого загинув, захищаючи Україну

Пластичні хірурги зі США прооперували 15 дітей під час своєї медичної місії до Львова.

Одним з тих, кому допомогли медики, став 3-річний Ростик, батько якого загинув на війні. Дитина ненароком засунула руку у багаття та обпекла пальчики. Це сталося на подвір’ї власного дому рік тому. За кілька місяців тато загинув на фронті. Мама залишилася сама з двома дітьми.

Про цей випадок розповіли у пресслужбі Львівської міськради. 

Наслідок опіку – нерухомий мізинець на правій руці. Операція не допомогла. Коли Ростика привезли до американських пластичних хірургів, що приїхали з місією до Львова, пальчик у дитини уже практично не розгинався. Ба більше – рубець формувався уже і на поверхні долоні. Висновок хірургів – термінова пластика пальця.

Під час операції лікарі розсікли рубець, а після – змінили лінії натягу. Результат – дитя уже розігнуло мізинець. Нині з ним працює фізичний терапевт.

Крім Ростика американці спільно з нашими хірургами прооперували ще 14 діток. Це малеча із важкими післяопіковими дефектами, вродженими та набутими вадами обличчя.

Місія зі США – це вісім хірургів, які приїхали до Львова, аби підтримати Україну у час війни. Серед них – троє американців українського походження: Роман Букачевський, Віктор Черкасій та Марк Гнатюк.

«Я приїхав, бо це моя Батьківщина, і я хотів зробити щось для українців, чимось допомогти. Раніше в Америці люди не знали, що таке Україна, але тепер весь світ знає, які це сміливі і чудові люди – українці», – наголосив Віктор Черкасій.

Протягом п’яти днів пліч-о-пліч з українськими лікарями працювали: Роман Букачевський, Віктор Черкасій, особистий лікар Білла Клінтона Джеймс Сан, Драпід Сетті, Крейг Хобар, Джон Чермін, Харрісон Клентон.

Читайте також: На Львівщині з’явиться нове модульне містечко для переселенців

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *