Шестикласниця з Львівщини врятувала життя однокласнику, в якого виникла пожежа у будинкуШестикласниця з Львівщини врятувала життя однокласнику, в якого виникла пожежа у будинку

На Львівщині хлопець запалив свічку і заснув, у результаті виникла пожежа. Це помітила шестикласниця Софія Щерба.

7 грудня у пресслужбі Львівської ОВА повідомили, що на Львівщині у Хирові шестикласниця врятувала від пожежі своїх сусідів. Рятувальники відзначили маленьку Героїню.

Софія Щерба, учениця 6-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.-ліцею їм. Владики Івана Хоми у Хирові, побачила, що у вікні сусіднього будинку горить вогонь. Це був час, коли вимкнули електропостачання.

“Сусід дівчинки, неповнолітній Дмитро, запалив свічку і заснув. Почалася пожежа і полум’я впало на стіл. Внаслідок цього загорілася скатертина на столі, сам стіл та комп’ютерна техніка.

Софія побачила це через вікно і повідомила дорослих. Так, завдяки рішучості та небайдужості дівчинка врятувала життя сусідам та їх майно. Начальник районного управління ДСНС України Олег Хім’як вручив подяку та символічні подарунки маленькій Героїні”, – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Садовий подарував Папі Римському хрест з осколком російської ракети

Фото на головній: пресслужби Львівської ОВА

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *