Садовий: Під час навчального року всі дітки Львівської МТГ мають пільговий проїзд

[ad_1]

Садовий: Під час навчального року всі дітки Львівської МТГ мають пільговий проїзд
З 1 вересня в автобусах міських маршрутів передбачено безкоштовний проїзд для дітей шкільного віку при умові пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра.
Також мер Львова Андрій Садовий наголосив, що таке право мають і учні шкіл Львівської МТГ.
«Так, звичайно, під час навчального року всі дітки мають пільговий проїзд. Це без дискусій. Ми тепер не ділимо, тепер у нас є велика громада, тому усі мають однакові права. Діти повинні мати учнівське посвідчення. Пільги є під час навчального процесу. Тим більше, що ми з наступного року вже впроваджуємо електронний квиток і будемо обліковувати кожен проїзд мешканця нашої громади. І це буде набагато простіше, система все буде робити автоматично», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, з 1 вересня транспорт міста переходить на звичайний режим роботи. Відтак, на практично усіх міських маршрутах зросте кількість транспортних одиниць, відповідно до пасажиропотоку. Зокрема, планується, що впродовж 1-6 вересня на міські маршрути буде додано 67 автобусів, трамваїв та тролейбусів. Зокрема, посилять маршрути, які курсують на вокзал, а також до вишів та гуртожитків. Також буде відкориговано графіки ранкових і вечірніх рейсів. Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, працівники управління посилили контроль з проведення перевірок щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів у громадському транспорті.
Читайте також: У Львові з 1 вересня побільшає громадського транспорту, — ВІДЕО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *